Міжнародний день джину з тоніком

Міжнародний день джину з тоніком

Міжнародний день джину з тоніком (International Gin and Tonic Day) – свято, присвячене одному з найулюбленіших коктейлів у світі. Цей день відзначається щорічно 19 жовтня, віддаючи данину поваги багатій історії та незмінній популярності джину з тоніком.

Походження джина з тоніком

Коктейль джин з тоніком сягає своїм корінням в колоніальну епоху Британської імперії. Британська Ост-Індська компанія під час свого правління в Індії в 1700-х роках зіткнулася з проблемою малярії. Шотландський лікар Джордж Клегхорн відкрив, що хінін, компонент тонізуючої води, може лікувати цю хворобу. Однак гіркий смак хініну не подобався багатьом. Щоб зробити його більш приємним, британські офіцери в Індії почали змішувати тонізуючу воду з джином, цукром, лаймом і водою. Ця суміш не тільки зробила ліки приємнішими, але й призвела до народження коктейлю з джином і тоніком. З часом напій еволюціонував, і сучасна тонізуюча вода містить менше хініну і є більш солодкою.

Цей доступний напій, який колись вважався напоєм для менш заможних, сьогодні став основним напоєм у барах і вдома.

Схожі події:
🥃 Всесвітній день віскі
🥃 День коньяку
🥃 Всесвітній день шампанського

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Данина пам’яті Мері Едіт Кейберн

Міжнародний день джину з тоніком був заснований на честь Мері Едіт Кейберн, ентузіастки джину, яка померла у віці 95 років у 2010 році. У день своєї смерті біля її ліжка в чашці стояв джин з тоніком, що свідчило про її любов до цього напою. Друзі та родина пам’ятають Едіт як чудову жінку, яка любила іноді випити джину з тоніком. Сторінка Міжнародного дня джина з тоніком у Facebook була створена у 2012 році, спочатку серед сім’ї та друзів, але незабаром вона набула глобального розголосу.

Міжнародний день джину з тоніком – це не просто згадка, це активне святкування. Любителів джину по всьому світу заохочують ділитися фотографіями, на яких вони насолоджуються улюбленим джином і тоніком, із зазначенням місця, де вони його п’ють. До цього дня долучилися люди з понад 22 країн світу. Організатори та бренди джину часто пропонують унікальні рецепти та гарніри, щоб покращити враження від джину з тоніком.

Міжнародний день джина з тоніком слугує нагадуванням про позачасову привабливість цього класичного коктейлю. Сьогодні шанувальники цього котейлю мають нагоду підняти келих за історію, культуру і просте задоволення від добре приготованого джину з тоніком. Будьмо!

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про віскі

Цікаві факти про вiскi  (1)
Позначки:
Copy link