Всесвітній день веселощів

Всесвітній день веселощів

Одне із цікавих та добрих свят – Всесвітній день веселощів (World Laughter Day). Дату відзначають щороку кожної першої неділі травня. Свято відбувається з міжнародним розмахом та дуже подобається шанувальникам, дарує людям позитивні емоції та гарний настрій.

Вважається, що автором веселого свята є доктор Мадан Катарія, провідний сімейний спеціаліст у Мумбаї (Індія). Йому також належить започаткування незвичайної сучасної «йоги сміху» – Laughter Yoga. Прихильники цієї течії нетрадиційної психотерапії справедливо вважають, що можна досягти неабиякого позитивного психологічного та фізіологічного ефекту, якщо використовувати навмисний добровільний сміх.

У 2024 році Всесвітній день веселощів припадає на 5 травня.

Схожі події:
🥳 Міжнародний день веселощів на роботі
🥳 День без домашніх завдань
🥳 Міжнародний день дитячого свята
🥳 День сміху

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У січні 1998 року доктор Катарія вперше відсвяткував День веселощів. З того часу свято широко розповсюдилось по світі. Прихильники йоги сміху вірять, що життя на планеті реально змінити на краще, якщо кожний мешканець Землі зробить щось добре. Що більше позитиву та веселощів отримує людина, то менше проблем вона має у своєму житті.

Цікаві відомості

  • Мадан Катарія не першим звернув увагу на особливі властивості сміху.
  • Ще Чарльз Дарвін свого часу висунув гіпотезу зворотного зв’язку обличчя та психологічного стану. Видатний вчений вважав, що міміка має здатність впливати на емоції, які відчуває людина.
  • Якщо спеціально активувати певні м’язи обличчя, то у прямому сенсі можна поліпшити настрій.

Читайте нашу статтю: Гормони щастя

Гормони щастя
Позначки:
Copy link