День ресторану у серпні

День ресторану у серпні

У третю суботу серпня відзначається серпневий День ресторану, який проводиться один раз на сезон – відповідно у третю суботу лютого, травня, серпня та листопада.

У 2024 році День ресторану у серпні припадає на 17 серпня.

Схожа подія:
🍽 День ресторану
🍽 День ресторану у травні

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як виникла ідея створення Дня ресторану у серпні

Цього дня у різних країнах світу відкриваються одноденні ресторани. З’явилась ідея святкування у 2011 році у Фінляндії. Організатори свята закликали усіх охочих відкрити на один день кав’ярню, ресторан, бар або кондитерську. З того часу поціновувачі смачної вуличної їжі зацікавились цим проєктом та стали втілювати його у життя. Чотири рази на рік одноденні ресторани відкриваються у багатьох країнах світу – Чехії, Германії, Японії, Португалії, Австралії, Італії та багатьох інших. 

Коли і де відкривати ресторан?

Відкрити ресторан цього дня можна будь-де – у будинку, в офісі або на людній вулиці. Це може проходити у вигляді пікніку у сквері або на березі моря. Можна організувати пересувний кафетерій у вигляді фудтреку – автомобіля, який має кухню та вітрину. Пересуваючись, господар пригощає людей піцою, сандвічами, круасанами та кавою. Святкування проходить у вигляді фестивалю, учасники якого змагаються за найоригінальніший проєкт. Задля цього придумуються незвичні страви, їхні назви та оригінальна подача.

Коли будемо відзначати День ресторану у серпні?

РікДатаДень
202417 серпняСубота
202516 серпняСубота
202615 серпняСубота
202721 серпняСубота
202819 серпняСубота

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link