Міжнародний день геокешинга

Міжнародний день геокешинга

Кожну третю суботу серпня святкується Міжнародний день геокешинга (International Geocaching Day).

У 2023 році Міжнародний день геокешинга припадає на 19 серпня.

Схожі події:
🧭 Всесвітній день туризму та День туризму в Україні
🧭 День ерудита
🧭 Всесвітній день логіки

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Що таке Геокешинг?

Геокешинг – це туристична гра із застосуванням GPS. Сутність гри полягає у пошуках сховів, які зробили інші учасники. Грати у геокешинг можна як гуртом, так і поодинці. Існують сімейні варіанти гри. При цьому деякі гравці роблять схов, визначають його GPS-координати та повідомляють цю інформацію в інтернеті. Інші учасники за наданими географічними координатами починають пошуки, користуючись GPS-приймачами.

Допомога у навчанні

Інколи правилами гри рекомендується створювати схови тільки у місцях природного, історичного, географічного та культурного значення. Цим самим відшукування сховів перетворюється на навчальний та пізнавальний процес, завдяки якому у гравців з’являється можливість познайомитись з цікавими пам’ятками, дізнатися безліч пізнавальної інформації та невідомих фактів.

Чим складніше тим краще

Дуже цінуються у грі важкі схови, пошуки яких передбачають проходження багатьох оригінальних етапів. Ускладняються пошукова операція тим, що навігаційні системи не визначають точної позиції схову, а лише окреслюють приблизний район знаходження, розміри якого можуть бути від одного до декількох метрів.

Позначки:
Copy link