День пам'яті загиблих воїнів-десантників різних часів і поколінь

День пам’яті загиблих воїнів-десантників різних часів і поколінь

З 2017 року 2 серпня Україна вшановує пам’ять офіцерів та солдатів десантних військ різних часів і поколінь, які загинули, захищаючи рідні землі від ворогів.

Мета створення Дня пам’яті загиблих воїнів-десантників різних часів і поколінь

Цей проєкт започаткований з метою увічнення пам’яті полеглих, популяризації їхніх героїчних вчинків, які можуть стати взірцем для кожного громадянина країни, для підвищення бойового настрою військовослужбовців та виховання у молоді патріотичного духу.

Український народ повинен пам’ятати, що десантники старшого покоління, відважно і сумлінно виконуючи свій обов’язок, віддали життя за мирне майбутнє Вітчизни, чим закарбували свої імена в історію України.

Україна несе тяжкі втрати щодня. Війна забирає найкращих. В пам’ять про героїв України ми маємо здобути перемогу України та докладати всіх можливих зусиль для наближення цього дня. Героям слава!

Як проводять цей день?

В цей день по всій країні проводяться мітинги-реквієми, присвячені події, відбувається панахида, віддається шана та військові почесті тим, які своєю мужністю та відданістю присязі формували славу десантних військ України, та «пішли на небо», не повернувшись з поля бою.

Позначки:
Copy link