День кінотеатру під відкритим небом

День кінотеатру під відкритим небом

6 червня відзначається День кінотеатру під відкритим небом. У 1933 році було відкрито перший кінотеатр у США спеціально для автомобілістів – drive-in-movies. Любителі подорожей на власному авто отримали змогу провести вільний час за переглядом цікавого фільму просто неба. Такий кінотеатр заснував Річард Холлінгсхед. Пізніше подібні заклади виникли у багатьох американських містах.

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про кіно

цікаві факти про кіно

Як виникла ідея створення кінотеатру під відкритим небом?

Простий менеджер з продажів машин в автосалонах Whiz Auto Products реалізував цікаву ідею, але спочатку він доклав багато зусиль, щоб апробувати новий експеримент удома. Річард винайшов оптимальний варіант встановлення екрану таким чином, що його було видно з будь-якого місця майданчику. 6 серпня 1932 року Холлінгсхед відвідав патентне бюро, аби офіційно закріпити авторські права на свій винахід. 16 травня 1933 року патент за номером №1909537 було видано на 17 років. Тепер без дозволу автора заборонялося відкривати аналогічні кінотеатри.

Схожі події:
📽 День українського кіно
📽 Всесвітній день кіно
📽 Міжнародний день кіно
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Найцікавішою особливістю винаходу стала заміна стаціонарних крісел на паркувальні місця для машин. 1 червня 1933 Холлінгсхед разом зі своєю кузиною Уоррен Сміт заснував компанію Park-in-Theatres Inc., а 6 червня відкрив перший кінотеатр на вулиці для автомобілістів у рідному місті Кадмен. 

День кінотеатру під відкритим небом День кінотеатру під відкритим небом?

РікДатаДень
20246 червняЧетвер
20256 червняП’ятниця
20266 червняСубота
20276 червняНеділя
20286 червняВівторок
Позначки:
Copy link