День чаю

День чаю

Кожного року 15 грудня відзначається День чаю – неофіційне свято, яке спочатку проходило у країнах, де виробляють чай: в Індії, Шрі-Ланці, В’єтнамі, Непалі, Індонезії, Бангладеш, Кенії, Уганді, Танзанії, Малайзії та Малаві. Найбільш яскраво відзначають День чаю в Індії та Шрі-Ланці. Свято остаточно набуло статус міжнародного у 2005 році після обговорень на всесвітніх форумах у Порту-Алегрі та Мумбаї. Датою святкування обрано день прийняття «Світової Декларації Прав працівників чайної індустрії».

цікаві факти про чай

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про чай

Метою Дня чаю є привернення уваги суспільства та урядів до проблем продажу чаю, розповсюдження цього напою по всій планеті, складнощі розвитку невеликих виробництв тощо.

Чай – це відомий усьому світові напій, який має дуже багато різновидів. Найпопулярнішими видами є чорний (повне або майже повне окиснення листя) та зелений (зав’ялювання, сушка й скручування листа).

Схожі події: Міжнародний день чаю, День чаю з льодом та Міжнародний день кави

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Згідно з китайським міфом, чайний напій відкрив покровитель землеробства та медицини Шень-нун. У 2737 році до н.е. в ємність з окропом випадково впав чайний лист, напій з нього вийшов цілющим. Перш за все, чай почали використовувати як ліки, а вже пізніше – як приємний напій. До речі, виробництво чаю розпочалося ще у далекому 10 столітті до н.е., про що свідчить письмова згадка.

🎁 Подарунки на День чаю

Подарунковий набір для чаю МатчуПодарунковий набір для чаю Матчу
Чайний Набір Newtea "Славетні Китайські Чаї" ІмператорськийЧайний Набір “Славетні Китайські Чаї”. Імператорський
Чай Шу чорний Пуер (пуер) "Мэнхай" елітний 357 грамЧай Шу чорний Пуер (пуер). Елітний
Набір чорного чаю Newby КарусельНабір чорного англійського чаю
Колекція чаю Lovare Great Partea Collection АсортіКолекція чаю. Асорті
Ідеї подарунків на День чаю
Позначки: