День чаю з льодом

День чаю з льодом

Щороку 10 червня жителі США святкують Національний день чаю з льодом. Вперше рецепти приготування чаю з додаванням льоду були знайдені у кулінарних книгах, які опубліковані у 1876 та 1877 роках. Але цей напій був відомий американцям ще раніше. Судячи по знайденим меню готелів, його подавали клієнтам закладів та пасажирам на залізничних станціях.

Читайте нашу статтю: 10 цікавих фактів про чай

цікаві факти про чай

Популярність чаю з льодом

Холодний чай з додаванням кубиків льоду став популярним після 1904 року. У той час торговець чаєм Річард Блечиндем представляв невідомий Америці індійський чорний чай на Всесвітній виставці, яка проходила у Сент-Луїсі. Погода була дуже спекотною, тому відвідувачі навіть не думали підходити до його стенду, щоб скуштувати гарячий напій. Блечиндема морила спрага і він мріяв про ковток охолодженого напою. Тоді торговець вирішив покласти у склянку з чаєм декілька шматочків льоду. Невдовзі він роздав весь свій товар. А за декілька місяців чай з кубиками льоду став улюбленим напоєм половини жителів країни.

Схожі події:
🍵 День чаю
🍵 Міжнародний день чаю

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Long Island холодний чай з алкоголем

Існує легенда, що попит на льодяний чай зріс ще завдяки Великій Депресії, коли під час «сухого закону» у закладах ресторанного бізнесу під виглядом охолодженого напою подавали коктейль Long Island з певним вмістом алкоголю.

Позначки:
Copy link