Всесвітній день жіночого здоров'я

Всесвітній день жіночого здоров’я

Всесвітній день жіночого здоров’я (World Women’s Wellness Day) – це щорічна подія, яка проходить у останню п’ятницю квітня і спрямована на сприяння здоров’ю та добробуту жінок у всьому світі.

Ця подія про унікальні проблеми зі здоров’ям, з якими стикаються жінки, і про важливість пріоритету догляду за собою. В сучасному світі жінки намагаються поєднувати кар’єру та материнство, роль дружини, доньки і подруги тощо. Величезна кількість соціальних та професійних ролей у жінок, велика відповідальність та активність, стреси та навантаженність, безперечно, впливають на їх фізичне та психічне здоров’я.

У 2024 році Всесвітній день жіночого здоров’я відзначається 26 квітня.
Споріднені події:

✔️ День здорової ваги жінок
✔️ День жіночого здоров’я та фітнесу
✔️ Міжнародний день дій за здоров’я жінок
✔️ Міжнародний день гінекологічного здоров’я

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Усвідомлення, що здоров’я жінок, визначає добробут і здоров’я сімей, спільнот і суспільства в цілому – це головна мета цього дня. Освітні заходи, пропаганда здорового способу життя, доступ до охорони здоров’я, психологічна підтримка та релаксаційні заходи – мають бути пріоритетом не лише для конкретної жінки, а й для суспільства та держави.

В цей варто нагадати жінкам, що турбота про своє здоров’я та відпочинок – це інвестиція у своє майбутнє та заради добробуту своїх близьких.

Позначки:
Copy link