День обізнаності про недіагностованих дітей y

День обізнаності про недіагностованих дітей (День недіагностованих захворювань)

День обізнаності про недіагностованих дітей (Undiagnosed Children’s Awareness Day) або День недіагностованих захворювань (Undiagnosed Day) — це щорічний захід, який проходить в останню п’ятницю квітня та спрямований на підвищення обізнаності про проблеми, з якими стикаються діти та сім’ї, уражені недіагностованими генетичними захворюваннями. У 2024 році на сайті цієї події вказане проведення заходів 29 квітня.

День недіагностованих дітей був заснований матір’ю з недіагностованою дитиною в США близько десяти років тому, щоб підвищити обізнаність про недіагностовані захворювання, які вражають дітей.1

2022 року Фонд Вільгельма вирішив, що після святкування Дня недіагностованих дітей протягом 8 років настав час бути більш інклюзивними і змінити назву на День недіагностованих захворювань, оскільки близько 30 % недіагностованих захворювань вражають дорослих.

Ця подія відзначається для інформування та нагадування про емоційні, соціальні та фінансові наслідки недіагностованих захворювань і потребу в більшій підтримці та ресурсах для постраждалих сімей.

У 2024 році День обізнаності про недіагностованих дітей (День недіагностованих захворювань) відзначається 29 квітня.
Споріднені події:

✔️ Всесвітній день рідкісних захворювань
✔️ День педіатра

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

День обізнаності про недіагностованих дітей (День недіагностованих захворювань) відзначається низкою заходів, включаючи освітні заходи, громадські ініціативи та кампанії зі збору коштів.

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

  1. https://www.undiagnosed-day.org/ []
Позначки:
Copy link