Всесвітній день вітіліго

Всесвітній день вітиліго

З 2011 року щорічно 25 червня у світі відзначається Всесвітній день вітиліго. Дата була обрана невипадково. У цей день помер Майкл Джексон – легендарна людина, найвідоміший співак сучасності та жертва цієї хвороби.

Схожі події:
✔️ День різнокольорових очей
✔️ Міжнародний день пігментації шкіри
✔️ Міжнародний день поширення інформації про альбінізм

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Що таке Вітиліго?

Вітиліго – поки що мало вивчена хвороба, яка не лікується. Більш помітна вона на темній шкірі, але згідно зі статистикою, зустрічається однаково часто у людей будь-якого віку та будь-якої етнічної групи. Поки що День вітиліго не визнаний на рівні ООН. Для зміни стану створена петиція, яка потребує для підтримки 1 мільйон підписів, а поки що зібрано трохи більше ніж півмільйона. 

Мета Всесвітнього дня вітиліго

Усі ініціативи щодо заснування цього дня належать Фонду Досліджень Вітиліго (VR Foundation). Головна мета діяльності організації – розповсюдження інформації про захворювання, дослідження варіантів його лікування та профілактики, допомога хворим, збір коштів для досліджень. У світі більш ніж сто мільйонів осіб хворіють вітиліго, стають жертвами утисків та порушень прав зі сторони інших членів суспільства.

Коли будемо відзначати Всесвітній день вітиліго?

РікДатаДень
202425 червняВівторок
202525 червняСереда
202625 червняЧетвер
202725 червняП’ятниця
202825 червняНеділя
Позначки:
Copy link