Всесвітній день вітіліго

Всесвітній день вітиліго

З 2011 року щорічно 25 червня у світі відзначається Всесвітній день вітиліго. Дата була обрана невипадково. У цей день помер Майкл Джексон – легендарна людина, найвідоміший співак сучасності та жертва цієї хвороби.

Схожі події:
✔️ День різнокольорових очей
✔️ Міжнародний день пігментації шкіри
✔️ Міжнародний день поширення інформації про альбінізм

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Що таке Вітиліго?

Вітиліго – поки що мало вивчена хвороба, яка не лікується. Більш помітна вона на темній шкірі, але згідно зі статистикою, зустрічається однаково часто у людей будь-якого віку та будь-якої етнічної групи. Поки що День вітиліго не визнаний на рівні ООН. Для зміни стану створена петиція, яка потребує для підтримки 1 мільйон підписів, а поки що зібрано трохи більше ніж півмільйона. 

Мета Всесвітнього дня вітиліго

Усі ініціативи щодо заснування цього дня належать Фонду Досліджень Вітиліго (VR Foundation). Головна мета діяльності організації – розповсюдження інформації про захворювання, дослідження варіантів його лікування та профілактики, допомога хворим, збір коштів для досліджень. У світі більш ніж сто мільйонів осіб хворіють вітиліго, стають жертвами утисків та порушень прав зі сторони інших членів суспільства.

Позначки:
Copy link