Всесвітній день трансплантології

Всесвітній день трансплантології

Всесвітній день трансплантології (World Transplant Day) відзначається щорічно 6 червня, щоб привернути увагу до важливості донорства та трансплантації органів. Цей день є даниною пам’яті донорам органів та їхнім сім’ям за їхній самовідданий акт дарування життя іншим. Він також привертає увагу до глобальної нестачі органів і підкреслює необхідність збільшення донорства органів для порятунку життів.1

Схожі події:
✔️ Всесвітній день донорства та трансплантації органів
✔️ Європейський день донорства та трансплантації органів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У Всесвітній день трансплантації вшановують реципієнтів, донорів і медичних працівників, які зробили внесок в успіх операцій з трансплантації. Ця подія також про поширення інформації, освіту та обмін інформацією про донорство та трансплантацію органів. Цей день має на меті подолати стигматизацію навколо донорства органів, одночасно заохочуючи людей у всьому світі стати зареєстрованими донорами органів у надії зменшити кількість смертей, яким можна запобігти, спричинених браком доступних органів.

Всесвітній день трансплантації вшановує життя, сприяючи солідарності між людьми, які поділяють спільну мету – рятувати життя за допомогою трансплантації.

Коли будемо відзначати Всесвітній день трансплантології?

РікДатаДень
20246 червняЧетвер
20256 червняП’ятниця
20266 червняСубота
20276 червняНеділя
20286 червняВівторок
  1. https://wtgf.org/event/world-transplant-day-2024/ []
Позначки:
Copy link