Всесвітній день зеленого даху

Всесвітній день зеленого даху

Всесвітній день зелених дахів (World Green Roof Day) – це щорічний захід, який відзначається 6 червня, щоб підвищити обізнаність про переваги зелених дахів і популяризувати їх впровадження в усьому світі.

Зелений дах — це дах, вкритий рослинністю, який може допомогти зменшити ефект міського теплового острова, покращити якість повітря, забезпечити підтримку екології. Всесвітній день зелених дахів має на меті продемонструвати потенціал зелених дахів як важливого інструменту для сталого розвитку, а також підкреслити інновації в дизайні зелених дахів.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день навколишнього середовища
✔️ Всесвітній день міських фермерів
✔️ Всесвітній день господарювання

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У Всесвітній день зеленого даху відзначають переваги зелених дахів за допомогою різноманітних заходів, таких як семінари, екскурсії та освітні заходи. Ця подія об’єднує професіоналів галузі, політиків, членів громади, які поділяють інтерес до розвитку міста та озеленення. Всесвітній день зелених дахів сприяє екологічному розвитку, заохочуючи окремих людей та організації по всьому світу інвестувати у створення більш інклюзивних та екологічно безпечних міст із технологією зелених дахів, в тому числі.

Коли будемо відзначати Всесвітній день зеленого даху?

РікДатаДень
20246 червняЧетвер
20256 червняП’ятниця
20266 червняСубота
20276 червняНеділя
20286 червняВівторок

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link