Всесвітній день комп'ютерної грамотності

Всесвітній день комп’ютерної грамотності

Щороку у другий день грудня людство відзначає Всесвітній день комп’ютерної грамотності (World Computer Literacy Day).

Схожа подія:
💻 День цифрового навчання
Почитайте та дізнайтеся – хто створив першу систему електронного навчання, а також, які переваги має цифрове навчання перед традиційними освітніми методами.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Всесвітнього дня комп’ютерної грамотності

Вперше подія була проведена у 2001 році в Індії. Одна із столичних IT-компаній вирішила у такий спосіб відсвяткувати два десятки років свого існування та відреагувати на результати дослідження рівня цифрової обізнаності, які показали, що у світі активними користувачами комп’ютерної техніки є чоловіки. Тому метою спеціалістів компанії стало заохочення жінок та дітей країни до вивчення основ цифрової грамотності. Згодом свято набуло популярності за межами країни.

Значення комп’ютерної грамотності у світі

Завдяки стрімкому розвитку інформаційних технологій та цифровій революції комп’ютери міцно ввійшли в життя людини та кардинально змінили його. Останнім часом комп’ютерна грамотність є важливою умовою працевлаштування та кар’єрного росту.

Не у всіх країнах населення володіє комп’ютерними навичками на належному рівні. Цифровий розрив відокремлює регіони Африки, Азії та Південної Америки від технологічно розвинених країн та пригнічує їх економічний розвиток.

Мета події

Мета Всесвітнього дня комп’ютерної грамотності – вільний доступ до навчання цифрової грамотності, заохочення людей ефективно користуватися комп’ютерною технікою та глобальна комп’ютерна обізнаність.

Позначки:
Copy link