Всесвітній день хорового співу

Всесвітній день хорового співу

Кожного року у другу неділю грудня весь світ відзначає День хорового співу (День хору).

У 2022 році Всесвітній день хорового співу відзначається 11 грудня

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

До цього свята хорові колективи організовують концерти з метою розповсюдження даного виду мистецтва. День хору дозволяє кожному поринути в атмосферу музики й співу, а ще привітати хористів з професійним святом.

Хором називають колектив співаків, що виконують разом вокальний твір, при цьому він не обов’язково супроводжується музикою, а може виконуватися а капела, тобто без інструментального супроводу. Класифікація хорів дуже велика: за складом (чоловічий, жіночий, дитячий тощо), за кількістю (малий, середній, зведений і т.п.), за манерою (академічний, народний, естрадний) та за призначенням (церковний, професійний, аматорський, оперний, навчальний).

Хорове мистецтво вважається наймасовішим видом музики, яке бере свій початок ще з часів Стародавньої Греції. Такий вид співу розвиває пам’ять, слух та інтонацію. Хор об’єднує людей, виховує комунікативні риси характеру, працелюбство і терплячість. Доведено, що спів покращує загальне самопочуття, звільняє від болю, дарує гарний настрій та купу задоволення.

Схожі події: Всесвітній день голосу та Всесвітній день співу

Цікаво буде дізнатися: чому людина чує свій голос інакше ніж оточуючі, а також, що собою являє голосовий механізм.

Позначки: