Всесвітній день хорового співу

Всесвітній день хорового співу

Кожного року у другу неділю грудня весь світ відзначає День хорового співу (День хору).

У 2023 році Всесвітній день хорового співу відзначається 10 грудня
Схожі події:
🗣 Всесвітній день голосу
🗣 Всесвітній день співу
🗣 День вечірки у ванні

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Хор та хорове мистецтво

Хором називають колектив співаків, що виконують разом вокальний твір, при цьому він не обов’язково супроводжується музикою, а може виконуватися а капела, тобто без інструментального супроводу. Класифікація хорів дуже велика: за складом (чоловічий, жіночий, дитячий тощо), за кількістю (малий, середній, зведений і т.п.), за манерою (академічний, народний, естрадний) та за призначенням (церковний, професійний, аматорський, оперний, навчальний).

Хорове мистецтво вважається наймасовішим видом музики, яке бере свій початок ще з часів Стародавньої Греції. Такий вид співу розвиває пам’ять, слух та інтонацію. Хор об’єднує людей, виховує комунікативні риси характеру, працелюбство і терплячість. Доведено, що спів покращує загальне самопочуття, звільняє від болю, дарує гарний настрій та купу задоволення.

Як відзначають День хору

До цього свята хорові колективи організовують концерти з метою розповсюдження даного виду мистецтва. День хору дозволяє кожному поринути в атмосферу музики й співу, а ще привітати хористів з професійним святом.

Позначки:
Copy link