День різдвяного светра

День різдвяного светра

Кожного року 13 грудня, як  дітям,  так і дорослим, є гарний привід для свята, адже цей день є Днем різдвяного светра. Теплий та затишний різдвяний светр став популярним в Англії та Ірландії у 80-х роках після того, як телеведучий Білл Косбі з’явився на телешоу “The Cosby Show” в новому образі, одягнувши різдвяний светр.

Через деякий час светр з різдвяною тематикою почав втрачати свою популярність і навіть з’явилося нове свято – День потворного різдвяного светра.

12 днів різдвяних светрів

Та як часто буває: усе нове – це добре забуте старе. Тож і різдвяний светр отримав також свій другий шанс та здобув неймовірну популярність у 2010 році. Популярності його в цей період посприяв телеведучий Джиммі Феллон, який вигадав, як за допомогою різдвяного светра зробити щось приємне для глядачів напередодні Різдва. Ідея проекту  “12 днів різдвяних светрів” полягала у тому, що кожен із 12 днів до Різдва він брав з віконця адвент-календаря светр та дарував його одному з глядачів. Хвилю популярності підтримали місцеві газети, відомі будинки моди і навіть представники музичної індустрії.

Благодійна організація Save the Children

Та різдвяний светр – це не тільки тепла річ, а ще й можливість зробити добру справу. Ви можете долучитися до благодійного дійства – “Врятуймо дітей” (Save the Children), яке влаштовує у кінці кожного року  міжнародна організація, що спрямовує свої дії на  захист дітей у всьому світі.

Тож, як промовляє гасло цього фонду –  кожен з нас може зробити світ кращим разом зі светром!

Copy link