Всесвітній день боротьби з раком передміхурової залози

Всесвітній день боротьби з раком передміхурової залози

Всесвітній день боротьби з раком передміхурової залози (World Prostate Cancer Day) — це щорічний захід, який проводиться 11 червня з метою підвищення обізнаності про рак передміхурової залози та сприяння ранньому виявленню та лікуванню.

Рак простати є другим за поширеністю раком у чоловіків, і рання діагностика значно підвищує шанси пацієнта на одужання. Цей день є нагодою для медичних працівників, організацій і спільнот у всьому світі зібратися разом, щоб розповісти чоловікам про цю хворобу, популяризувати скринінг і підкреслити важливість підтримки здоров’я передміхурової залози.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями
✔️ Мовембер

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У Всесвітній день боротьби з раком передміхурової залози часто проводяться такі заходи, як безкоштовні медичні огляди, публічні лекції, заходи зі збору коштів та кампанії в соціальних мережах, спрямовані на підвищення обізнаності про рак простати. Чоловікам, які можуть бути в групі ризику раку передміхурової залози, настійно рекомендується поговорити зі своїми лікарями про проходження обстеження, щоб можна було негайно вирішити будь-які підозрілі виявлення.

Всесвітній день боротьби з раком передміхурової залози нагадує про важливість раннього виявлення та потреби регулярних профілактичних медичних оглядів та обстежень.

Коли будемо відзначати Всесвітній день боротьби з раком передміхурової залози?

РікДатаДень
202411 червняВівторок
202511 червняСереда
202611 червняЧетвер
202711 червняП’ятниця
202811 червняНеділя
Позначки:
Copy link