День поінформованості про жінок та дітей, що постраждали від насильства

День інформування про насильство щодо жінок і дітей

Щороку у другу неділю червня відзначається День інформування про насильство щодо жінок і дітей (Abused Women and Children’s Awareness Day), щоб привернути увагу до проблеми домашнього насильства та його впливу на жінок і дітей. Цей день має на меті підвищити обізнаність громадськості про поширеність жорстокого поводження з жінками та дітьми, а також популяризувати ресурси для постраждалих, такі як притулки, консультаційні служби та правова допомога. День інформування про насильство щодо жінок і дітей також є закликом до дій у юридичній сфері, які захищають жертв від домашнього насильства.

У цей день багато організацій проводять заходи чи кампанії з інформування громадськості про домашнє насильство, включаючи семінари, мітинги. Важливо, щоб жертви аб’юзивних стосунків знали, куди можна звертатися за допомогою: телефони довіри, поліція, соціальні служби, кваліфіковані психотерапевти та групи підтримки.

У 2024 році День інформування про насильство щодо жінок і дітей 9 червня.
Схожі події:

✔️ Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками
✔️ Міжнародний день телефонної допомоги для дітей
✔️ Всесвітній день нарцисичного насильства

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У цей день говорять про домашнє насильство всюди, щоб постраждалі не замовчували свої страждання та не соромилися звертатись про допомогу в інші дні року. Ті, хто пережив насильство, часто діляться своїми історіями, щоб підвищити обізнаність про проблему, демонструючи, як служби підтримки можуть допомогти їм уникнути насильницьких стосунків.

Цей день дає можливість підтримати тих, хто постраждав від домашнього насильства, одночасно працюючи над запобіганням майбутнім випадкам за допомогою освіти та сили закону.

Коли будемо відзначати День інформування про насильство щодо жінок і дітей?

РікДатаДень
20249 червняНеділя
20258 червняНеділя
202614 червняНеділя
202713 червняНеділя
202811 червняНеділя

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link