Всесвітній день публічного в'язання

Всесвітній день публічного в’язання

Всесвітній день публічного в’язання (World Wide Knit in Public Day) – це щорічна подія, яка проводиться у другу суботу червня, яка відзначає в’язання та об’єднує людей з усього світу. Цей день заохочує в’язальниць будь-якого рівня вийти зі своїх домівок у громадські місця, щоб поділитися своєю пристрастю до цього ремесла з іншими. Під час цієї події в’язальниці збираються в парках, кафе та інших громадських місцях, щоб працювати над проектами, спілкуватися та демонструвати свої навички.

  • 2005 рік – Даніель Ландес започатковала Всесвітній день публічного в’язання.
  • Це найбільша подія в’язальниць у світі.

У 2024 році Всесвітній день публічного в’язання відзначається 8 червня.
Схожі події:
✔️ Всесвітній день в’язання
✔️ Міжнародний день в’язання гачком
✔️ Міжнародний день скрапбукінгу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета цієї події – підвищити обізнаність про в’язання як творче хобі та заохотити більше людей займатися цим ремеслом. Виводячи в’язання в громадські місця, учасники сподіваються надихнути тих, хто, можливо, не думав про в’язання раніше. Цей день також надає можливість в’язальницям із різним досвідом і досвідом спілкуватися один з одним і ділитися порадами, підказками та історіями.

Всесвітній день публічного в’язання про радість в’язання, спілкування, про творчіть, про дозвілля та спосіб відпочинку й освячене часом ремесло.

Позначки:
Copy link