Всесвітній день публічного в'язання

Всесвітній день публічного в’язання

Всесвітній день публічного в’язання (World Wide Knit in Public Day) – це щорічна подія, яка проводиться у другу суботу червня, яка відзначає в’язання та об’єднує людей з усього світу. Цей день заохочує в’язальниць будь-якого рівня вийти зі своїх домівок у громадські місця, щоб поділитися своєю пристрастю до цього ремесла з іншими. Під час цієї події в’язальниці збираються в парках, кафе та інших громадських місцях, щоб працювати над проектами, спілкуватися та демонструвати свої навички.1

  • 2005 рік – Даніель Ландес започатковала Всесвітній день публічного в’язання.
  • Це найбільша подія в’язальниць у світі.
  • Святкування розпочалось з Парижа, але швидко розповсюдилось багатьма країнами та містами (зараз більш ніж 350 міст).

У 2024 році Всесвітній день публічного в’язання відзначається 8 червня.
Схожі події:
🧶 Всесвітній день рукоділля
🧶 Всесвітній день вишивки
🧶 Міжнародний день в’язання гачком
🧶 Міжнародний день скрапбукінгу
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

ЩО ТАКЕ В’ЯЗАННЯ?

В’язання – це давня методика виготовлення різноманітних виробів з ниток. Вважається, що даний спосіб створення речей існував ще за часів Троянської війни. Розрізняють такі види: філейне (сіткове), в’язання на спицях, на вилці, гачком та машинне. 

ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ В’ЯЗАННЯ

До 14 червня кожен охочий має змогу зв’язати щось власними руками та віддати цю річ нужденним або ж продати на благодійному ярмарку. Також існує ініціатива дарування в’язаних виробів людям з різних куточків планети. Традиційно організовують виставки та покази одягу.

Мета цієї події – підвищити обізнаність про в’язання як творче хобі та заохотити більше людей займатися цим ремеслом. Виводячи в’язання в громадські місця, учасники сподіваються надихнути тих, хто, можливо, не думав про в’язання раніше. Цей день також надає можливість в’язальницям із різним досвідом і досвідом спілкуватися один з одним і ділитися порадами, підказками та історіями.

Всесвітній день публічного в’язання про радість в’язання, спілкування, про творчіть, про дозвілля та спосіб відпочинку й освячене часом ремесло.

Коли будемо відзначати Всесвітній день публічного в’язання?

РікДатаДень
20248 червняСубота
202514 червняСубота
202613 червняСубота
202712 червняСубота
202810 червняСубота

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

  1. https://www.wwkipday.com/ []
Позначки:
Copy link