Тиждень освіти дорослих

Тиждень освіти дорослих

У другій декаді вересня (10-16 вересня) щороку проводиться тиждень освіти дорослих. Це міжнародне свято було започатковано у 1999 році за ініціативою ЮНЕСКО, яку підхопили більш ніж у 50 країнах світу, у тому числі і в Україні. Метою тижня освіти є привернення уваги дорослого населення до того, що вчитися ніколи не пізно, і робити це потрібно впродовж усього життя.

Схожі події:
📝 Міжнародний день освіти
📝 Міжнародний день грамотності
📝 День боротьби з незавершенням дітьми середньої школи

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Важливість здобуття освіти

Європейський Союз розглядає здобування освіти впродовж життя як загальновизнану необхідність. Сьогодні у світі налічується близько 771 млн. неписьменних людей серед дорослого населення. Коли людина дотримується лише набутих знань, вона сильно обмежує свої можливості. Науки не стоять на місці, а постійно розвиваються, з’являються нові технології. Мало хто захоче співпрацювати зі спеціалістами, які не володіють сучасними методами роботи. 

Як проводять цей день?

Як показує досвід, знань забагато не буває, тому організацію заходів в Україні цього тижня підтримують офіційні державні структури – Міністерство освіти і науки та Всеукраїнське координаційне бюро «Освіта дорослих України». 

Позначки:
Copy link