Всесвітній день боротьби з тероризмом

Всесвітній день боротьби з тероризмом

Починаючи з 2008 року 11 вересня щорічно відзначають Всесвітній день боротьби з тероризмом. Дату обрано на пам’ять людей, що постраждали від терактів 9/11 в Нью-Йорку та Вашингтоні, коли літаки з терористами врізалися у вежі-близнюки та Пентагон.

Схожа подія:
🥀 Міжнародний день пам’яті і поминання жертв тероризму

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Важливість Всесвітнього дня боротьби з тероризмом

Тероризм – це діяльність, яка несе особливу небезпеку для суспільства. Суть тероризму полягає у цілеспрямованому та свідомому застосуванні насильницьких актів, організації вибухів та підпалів, викрадення людей із застосуванням тортур, вбивства та захоплення заручників з метою залякування державних структур та звичайного населення для досягнення злочинної мети. Усі терористичні акти супроводжуються насильством або погрозою насильства, спрямованого здебільшого проти цивільного населення. При цьому висуваються конкретні умови з боку терористів. Теракти частіше за все мають політичні мотиви та відбуваються так, щоб привернути якомога більшу увагу суспільства.

Сьогодні тероризм із поодиноких випадків переростає в масове явище та стає невіддільною частиною політичних та економічних процесів у світі. Терористичною діяльністю займаються не лише окремі особи чи організаціі, але й держави. Боротьба з тероризмом спрямована на своєчасне виявлення та запобігання діяльності терористів, а також мінімізацію можливих наслідків терористичної діяльності.

росія – це країна-терорист!

Copy link