Міжнародний день обізнаності про синдром Туретта

Міжнародний день обізнаності про синдром Туретта

Міжнародний день обізнаності про синдром Туретта (International Tourettes Awareness Day) відзначається 7 червня, щоб привернути увагу до неврологічного розладу, синдрому Туретта. Цей день є нагодою поінформувати суспільство про цей синдром і допомогти зменшити стереотипне та негативне ставлення щодо цього захворювання. Синдром Туретта характеризується мимовільними рухами та вокалізацією, відомими як тики, які іноді можуть бути руйнівними або викликати страждання у людини.

Схожі події:
✔️ Міжнародний день поінформованості про фунціональні неврологічні розлади
✔️ День розповсюдження інформації про аутизм серед дорослих

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Рекомендуємо проглянути фільм «Внутрішня дорога» (2014, The Road Within), де у головного героя саме синдром Туретта, щоб краще зрозуміти як почуваються люди з таким розладом і наскільки важливі підтримка і розуміння оточуючих.

У Міжнародний день обізнаності про синдром Туретта люди й організації об’єднуються, щоб поділитися своїм досвідом та виступити за краще розуміння цього захворювання.

Підвищуючи обізнаність про синдром Туретта, люди з цим розладом можуть відчувати себе більш прийнятними в суспільстві. Важливо сприяти освіті та розумінню серед тих, хто з ними взаємодіє та виступати за більшу інклюзивність людей, які живуть із цим захворюванням.

Позначки:
Copy link