Міжнародний день обізнаності про синдром Туретта

Міжнародний день обізнаності про синдром Туретта

Міжнародний день обізнаності про синдром Туретта (International Tourettes Awareness Day) відзначається 7 червня, щоб привернути увагу до неврологічного розладу, синдрому Туретта. Цей день є нагодою поінформувати суспільство про цей синдром і допомогти зменшити стереотипне та негативне ставлення щодо цього захворювання. Синдром Туретта характеризується мимовільними рухами та вокалізацією, відомими як тики, які іноді можуть бути руйнівними або викликати страждання у людини.

Схожі події:
✔️ Міжнародний день поінформованості про фунціональні неврологічні розлади
✔️ День розповсюдження інформації про аутизм серед дорослих

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Рекомендуємо проглянути фільм «Внутрішня дорога» (2014, The Road Within), де у головного героя саме синдром Туретта, щоб краще зрозуміти як почуваються люди з таким розладом і наскільки важливі підтримка і розуміння оточуючих.

У Міжнародний день обізнаності про синдром Туретта люди й організації об’єднуються, щоб поділитися своїм досвідом та виступити за краще розуміння цього захворювання.

Підвищуючи обізнаність про синдром Туретта, люди з цим розладом можуть відчувати себе більш прийнятними в суспільстві. Важливо сприяти освіті та розумінню серед тих, хто з ними взаємодіє та виступати за більшу інклюзивність людей, які живуть із цим захворюванням.

Коли будемо відзначати Міжнародний день обізнаності про синдром Туретта?

РікДатаДень
20247 червняП’ятниця
20257 червняСубота
20267 червняНеділя
20277 червняПонеділок
20287 червняСереда
Позначки:
Copy link