День розповсюдження інформації про аутизм серед дорослих

День розповсюдження інформації про аутизм серед дорослих

День розповсюдження інформації про аутизм дорослих (Adult Autism Awareness Day) – це день, присвячений підвищенню обізнаності про виклики та унікальний життєвий досвід дорослих зі аутистичним спектром. Подія відзначається 18 квітня щорічно з 2009 року.

Розлад спектру аутизму (РАС) — це стан нервової системи, який впливає на соціальне спілкування та взаємодію, а також на обмежувальну та повторювану поведінку та інтереси. У той час як багато людей асоціюють аутизм з дітьми, це довічний стан, який впливає на людей у дорослому віці та після нього. Дорослі з аутизмом можуть зіткнутися з певними труднощами, пов’язаними з працевлаштуванням, стосунками та повсякденним життям, і можуть потребувати підтримки та пристосувань, щоб успішно подолати ці труднощі.

Споріднені події:
✔️ Неділя аутизму
✔️ Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм
✔️ День гордості та гідності аутиста

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Підвищуючи обізнаність про потреби та досвід дорослих людей зі спектром аутизму, ми можемо створити більш інклюзивне суспільство та забезпечити кращу підтримку та ресурси для тих, хто їх потребує. Це також можливість відзначити сильні сторони та таланти людей з аутизмом і заохотити до більшого залучення та прийняття, інклюзивності усіх людей у всіх сферах життя.

Позначки:
Copy link