Міжнародний день дубляжу

Міжнародний день дубляжу

Міжнародний день дубляжу (International dubbing day) відзначається щорічно 12 червня, щоб відзначити мистецтво дубляжу в кіно та на телебаченні. Це свято митців, акторів та глядачів, а також тих, хто за лаштунками: творців і техніків дубляжу та всіх осіб, дотичних до цього складного й важливого процесу. Великі команди дубляжу, які працюють за лаштунками, надають глядачам у всьому світі доступ до різноманітного міжнародного контенту через переклади. У цей день професіонали галузі та глядачі з усього світу відзначають зусилля, креативність і талант, які вкладаються у створення високоякісного дубльованого контенту.

Дубляж — це процес постпродакшну, який використовується у фільмах, відео та відеоіграх, у якому додаткові записи замінюють оригінальний голос, перекладаючи на мову споживача. Це важка праця акторів голосу, перекладачів та технічної команди. Це тривалий і дорогий процес, що потребує значних зусиль.

З 1930-х років дубляж був досить популярним у Франції, Італії, Іспанії та Німеччині, тоді як в інших країнах фільми демонстувались у версії з субтитрами, які значно дешевші у виробництві. Сьогодні дубляж став більш доступним і суттєво розширює міжнародний прокат фільмів.

Схожі події:
✔️ День українського кіно
✔️ Всесвітній день кіно
✔️ Міжнародний день кіно

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Міжнародний день дубляжу підкреслює важливість подолання мовних бар’єрів, сприяючи культурному обміну в усьому світі. Завдяки якісним дубляжним послугам ми можемо насолоджуватися іноземними фільмами та телевізійними шоу, не втрачаючи їх суті чи оригінальності. Також ця подія об’єднує професіоналів галузі для навчання технікам перекладу, обміну досвідом, розвитку технологічному прогресу та новим тенденціям у дубляжі.

Міжнародний день дубляжу відзначає внесок творців дубляжу у міжкультурний обмін. В цей день хочеться особливо відзначити усіх, хто створює український дубляж. Це важливий внесок у боротьбу з ворогом в інфопросторі. Обирайте український дубляж для перегляду фільмів та телешоу! Підтримуйте донатами сили оборони України та команди, що працюють над створенням українського дубляжу.

Позначки:
Copy link