Міжнародний день поінформованості про фунціональні неврологічні розлади

Міжнародний день поінформованості про фунціональні неврологічні розлади

Щороку 13 квітня відзначається Міжнародний день поінформованості про фунціональні неврологічні розлади (International FND Awareness Day), щоб підвищити обізнаність про подібні стани та її вплив на людей, життєдіяльність та суспільство.

FND – це стан, при якому комунікаційні шляхи мозку та тіла не працюють належним чином, що призводить до широкого спектру фізичних та/або неврологічних симптомів. Ці симптоми можуть включати тремор, судоми, труднощі при ходьбі, оніміння та багато іншого. FND часто неправильно розуміють і неправильно діагностують, що може призвести до непотрібного лікування та затримок у встановленні правильного діагнозу та лікування. Цей день має на меті розповісти людям про подібні розлади та їхні симптоми, про важливість ранньої діагностики та правильного лікування.

Споріднені події:
✔️ День невролога
✔️ Міжнародний день поінформованості про тригемінальну невралгію

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Тема Міжнародного дня поінформованості про фунціональні неврологічні розлади змінюється щороку, і різні організації та обєднання в усьому світі організовують заходи, вебінари та кампанії в соціальних мережах для підвищення обізнаності про FND.

Позначки:
Copy link