Міжнародний день курячих крилець

Міжнародний день курячих крилець

Досить незвичне свято, якому притаманний традиційний національний характер, відзначають 1 липня у Сполучених Штатах Америки. Це Міжнародний день курячих крилець.

Схожі події:
🍗 День бекону
🍗 День народження гамбургера
🍗 Міжнародний день піци

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія виникнення Міжнародного дня курячих крилець

Ця святкова дата була започаткована за ініціативою мера Баффало Стена Маковські у 1977 році. Вперше страву з крилець створила у ресторані Anchor Bar and Grill 1964 року майже випадково Тереза Беллісіо. Жінка просто обсмажила продукт на сковороді та додала гострий соус. Страву вона подала на вечерю своєму синові Домініку та його друзям по коледжу. Хлопцям настільки сподобалася страва, що у ресторані стали часто готувати такі крильця. Пізніше рецепт набув популярності у США, а потім – в усьому світі.

Цікаві факти про курячі крильця

  • Цікаво, що саме американці щороку з’їдають близько 28 мільярдів крилець.
  • Якби огорнути нашу планету кільцем із курячих крилець у тій кількості, що їх щороку споживають американці, вистачило б аж на два кола.
  • За популярністю ця страва поступається лише улюбленим у країні гамбургерам.

Як проводять Міжнародний день курячих крилець?

У Вашингтоні свято відзначають різноманітними конкурсами з поїдання крилець. У місті відбувається цілий марафон з цього приводу. Винагорода за перемогу – гроші від організаторів заходу. Та головне у таких конкурсах – не вага учасників, а вміння швидко їсти.

  • Зараз приготування блюда має багато версій. Крильця смажать, запікають, готують на грилі. До страви додають блакитний сир або пармезан, лимонний перець, медову гірчицю, лайм, селеру, різні соуси та приправи. 
Позначки:
Copy link