15 липня – яке свято чи подія?

День української державності

День української державності

З ініціативи Президента України 15 липня у День Хрещення Київської - Русі Україна та її мужній народ відзначатиме важливу подію – День української державності.
Рівноапостольного князя Володимира

Рівноапостольного князя Володимира

15 (28) липня кожного року православна церква вшановує пам’ять рівноапостольного князя Володимира, який хрестив Київську Русь. Одночасно з релігійним, український народ відзначає також національне свято – День хрещення Русі (започатковано у 2008 році). Дата святкування обрана на честь дати смерті князя Володимира Хрестителя – 15 (за новим стилем – 28) липня 1015 року.
Всесвітній день навичок молоді

Всесвітній день навичок молоді

15 липня кожного року відзначається важлива подія – Всесвітній день навичок молоді. Таку дату започаткувала Організація Об’єднаних Націй у грудні 2014 року.
День благодійності в соціальних медіа(1)

День благодійності в соціальних медіа

Щорічно 15 липня світ відзначає неофіційну та маловідому, проте важливу подію – День благодійності в соціальних медіа. Таку дату започаткувала некомерційна американська платформа Givver у 2013 році. Її засновник на ім’я Кріс Соммерс вирішив розповсюджувати ідею благодійності соціальною мережею Twitter.
День хрещення Київської Русі-України

День хрещення Русі-України

15 липня в українському календарі позначено важливою щорічною подією — Днем хрещення Київської Русі – України. Той факт, що більш ніж тисячу років тому слов’яни стали християнами, не можна сприймати в суто релігійному сенсі — це був важливий крок назустріч цивілізованому світові, фактор зміцнення державності, імпульс для розвитку науки, культури та освіти.
День «Обійміть своїх дітей»

День «Обійміть своїх дітей»

Обійми — це невербальна форма спілкування, яка здатна замінити багато слів. На жаль, не всіх батьки часто обіймали в дитинстві, і зазвичай не через нестачу любові, а через постійну зайнятість та буденні проблеми. Тому, щоб привернути увагу людей до того, як важливо обіймати малюків, існує особливе свято — Всесвітній День «Обійміть своїх дітей», який відзначається щороку в третій понеділок липня.
День українських миротворців

День українських миротворців

Україна, як і решта демократичних країн, співпрацює з міжнародними організаціями щодо врегулювання жорстоких протистоянь, а безпосередню участь в цій діяльності беруть українські миротворці. На честь військовослужбовців, які захищають мир в інших регіонах, в Україні встановлено свято — День українських миротворців, який щороку відзначають 15 липня.

Який день 15 липня?

Підписуйтесь на наші канали та розсилку

Яке ще свято сьогодні? Знаєте ще свята чи події в цей день? Напишіть нам, ми розповімо всім!

Завітайте також до нашого розділу Цікаві факти.

Які іменини 15 липня?

В цей день святкуються іменини Ювеналія.
В цей день святкуються іменини Фотія.
В цей день святкуються іменини Степана.

Хто народився 15 липня?

Ференц Бернат
Угорський гітарист, композитор, кандидат мистецтвознавства, посол миру.
Клайв Касслер
Американський письменник пригодницьких романів (Дірк Пітт) , підводний дослідник.
Роберт Конквест
Британський історик, дослідник Голодомору в Україні 1932—1933.
1905 —  Олександр Хвиля
Український актор («Кармелюк», «Морозко»).
Павло Заблоцький-Десятовський
Український лікар, ботанік, етнограф, автор 40 праць із хірургії та стоматології, анастезіолог-новатор.

Корисно? ❤️ Збережіть та поділіться з друзями!

Copy link