Міжнародний день коробки

Міжнародний день коробки

Міжнародний день коробки (International Box Day) – це свято не про коробки, це скоріше про котів та їх потреби. Це свято унікальних стосунків між котами та коробками. Ця щорічна подія відбувається 19 червня і відзначає значення, комфорт, безпеку та розваги, які коробки забезпечують нашим котячим друзям. Хоча про любов котів до коробок відомо давно, лише нещодавнє дослідження, проведене Університетом Утрехта, підтвердило значну про роль коробок у зниженні стресу та тривоги у котів.

Коти — не єдині тварини, яким подобаються коробки. Великі котики, як-от леви, тигри та пуми, також їх люлять, є спостеження, як вони граються з ними. Картонні коробки часто дають цим тваринам, які живуть у заповідниках дикої природи.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день кішок
✔️ День «Відведіть свою кішку до ветеринара»
✔️ Міжнародний день обіймів вашої кішки

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Міжнародний день коробки заохочує власників котів у всьому світі визнати важливість цього простого предмета в житті їхніх улюбленців і надати їм більше можливостей для розваг, пов’язаних із коробками. Незалежно від того, чи любить ваша кішка ховатися всередині чи просто сидіти зверху, коробка може запропонувати нескінченні години розваг та комфорту для котиків. Це ж так просто! Зробіть котикам приємне – не викидайте коробку, дайте котику.

Коли будемо відзначати Міжнародний день коробки?

РікДатаДень
202419 червняСереда
202519 червняЧетвер
202619 червняП’ятниця
202719 червняСубота
202819 червняПонеділок

Читайте також: Цікаві факти про котів

цікаві факти про котів
Позначки:
Copy link