Міжнародний день головоломки

Міжнародний день головоломки

Міжнародний день головоломки (International Puzzle Day), також відомий як День Рубіка, відзначається в день народження доктора Ерно Рубіка, винахідника культового кубика Рубіка.

Цей день присвячений вшануванню кубика Рубіка, чудової тривимірної головоломки, яку в 1974 році винайшов угорський скульптор і професор архітектури Ерно Рубік. Цей день не лише про створення цієї геніальної головоломки, це також свято радості вирішення проблем і духу інтелектуального виклику, який втілюють у собі будь-які головоломки.

Кубик Рубіка швидко став однією з найпопулярніших головоломок в усьому світі з моменту свого створення, з понад 350 мільйонами кубиків, проданих по всьому світу. Захоплююча привабливість кубика Рубіка полягає в його вражаючій складності – за оцінками, він має понад 43 квінтильйони можливих комбінацій. Головоломка представляє собою складне випробування, і лише кілька обраних можуть розгадати її менш ніж за 20 секунд.

Схожі події:
✔️ День народження «Кубика Рубіка»
✔️ День пазла та головоломки
✔️ Міжнародний день судоку

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У червні 2023 року 21-річний американець Макс Парк встановив новий світовий рекорд у складанні кубика Рубіка – 3,13 секунди!

Відзначення Міжнародного дня головоломки значно ширше, ніж згадкапро винайдення головоломки. В цей день ми говоримо про важливість стимулювання розуму й логіки, розвиток навичок вирішення проблем і, що найважливіше, дозвілля та відпочинок, доступний навіть в дорозі. Тож у цей особливий день візьміть у свої руки кубик Рубіка, покрутіть його та насолоджуйтеся хвилюванням і задоволенням, які він приносить!

Позначки:
Copy link