Всесвітній тиждень серцевого ритму

Всесвітній тиждень серцевого ритму

Всесвітній тиждень серцевого ритму триває протягом семи днів, з вівторка першого повного тижня червня. Ініціатором його запровадження у 2002 році став Альянс аритмії. Він об’єднує лікарів, благодійні організації, політиків та людей, які страждають від захворювань серця та судинної системи. Мета Альянсу – запровадження інновацій у сфері лікування порушень серцевого ритму.

У 2024 році Всесвітній тиждень серцевого ритму відзначається з 4 по 11 червня .

Схожі події:
✔️ Всесвітній день серця
✔️ Всесвітній день кардіолога

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Причини порушення серцевого ритму

Серцевий ритм – це сукупність процесів, які відбуваються в організмі за одне скорочення серця. Для дорослої людини його нормальна частота коливається від 60 до 90 ударів у хвилину. Для дітей цей показник підвищений та досягає 140. Порушення частоти та послідовності серцевих скорочень називають аритмією. Основна причина виникнення захворювання – неправильний спосіб життя. Згідно зі статистикою, лише 5% людей своєчасно звертаються до лікаря при виникненні проблем. Проведення Всесвітнього тижня серцевого ритму покликане змінити ставлення людей до власного здоров’я, спонукавши їх відмовитися від шкідливих звичок.

Мета Всесвітній тиждень серцевого ритму

У межах Всесвітнього тижня серцевого ритму активісти розповідають людям, чому важливо вміти вимірювати пульс та регулярно це робити. Ця інформація дозволяє уникнути інсульту, який викликається порушенням фібриляції передсердь.

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link