День примирливого поцілунку

День примирливого поцілунку

Щорічно 25 серпня планета святкує День примирливого поцілунку або National Kiss and Make Up Day. Засновником цього дня, подібного до Дня національного примирення, який проводиться 2 квітня, є американка Жаклін Мілгейт. 

Схожі події:
💋 Всесвітній день поцілунку
💋 День спонтанного прояву доброти
💋 День добрих справ

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Чому цей день важливий?

National Kiss and Make Up Day – гарний привід закінчити сварки, налагодити стосунки, виправити помилки. Родина, друзі, кохані, колеги – уникнути якихось сварок не під силу нікому. Цей серпневий день дає кожному змогу «витягнути голову з піску», поцілуватися та примиритися. 


  • Відомий факт – поцілунки подовжують життя, зміцнюють імунну систему та допомагають спалювати калорії.

Перші згадки про поцілунки з’явилися у давніх писаннях, датованих 1500 роком до нашої ери. Першими повідомили про них люди, які раніше жили на території сучасної Індії – в ті часи в цій місцевості поцілунком вважалось потирання носами. Пізніше поцілунки завдяки воїнам Олександра Великого вийшли за кордони Індії та стали світовим явищем.

Чому саме поцілунок?

Примирення саме поцілунками – вдалий та приємний варіант. Багато закоханих вважають, що заради поцілунків можна трохи посваритися, а для деяких поцілунки – невід’ємна частина сварки.

Позначки:
Рекомендовано
25 серпня у всьому світі святкують День народження операційної платформи…