День примирливого поцілунку

День примирливого поцілунку

Щорічно 25 серпня планета святкує День примирливого поцілунку або National Kiss and Make Up Day — це день, присвячений наведенню мостів і вирішенню конфліктів. Це свято є національним у США і просто популярним у світі. Засновником цього дня, подібного до Дня національного примирення, який проводиться 2 квітня, є американка Жаклін Мілгейт з готелю “Хілтон”, штат Нью-Йорк. Вона усвідомлювала важливість налагодження стосунків і хотіла визначити день, коли люди могли б зосередитися на відновленні розірваних зв’язків.

Незалежно від того, чи це розбіжності з коханою людиною, другом або колегою, цей день заохочує всіх відкласти в сторону свої суперечки, запропонувати або прийняти вибачення і зміцнити свої зв’язки.

Сила прощення

Як одного разу сказав Махатма Ганді: “Слабкий ніколи не може пробачити. Прощення – це властивість сильних”. Тримання образи може бути згубним для добробуту, тоді як прощення може принести мир і зцілення. У цей день людей заохочують відпустити минулі образи і прийняти дух примирення.

Поцілунки і примирення часто вважаються найкращою частиною суперечки, особливо серед закоханих. Це нагадування про те, що, незважаючи на випадкові розбіжності та сварки, любов і зв’язок, які ми поділяємо, є сильнішими і важливішими.

Схожі події:
💋 Всесвітній день поцілунку
💋 День спонтанного прояву доброти
💋 День добрих справ

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Чому цей день важливий?

  • День примирливого поцілунку – гарна нагода закінчити сварки, налагодити стосунки, виправити помилки. Родина, друзі, кохані, колеги – уникнути якихось сварок не під силу нікому. Цей серпневий день дає кожному змогу «витягнути голову з піску», поцілуватися та примиритися. 
  • Сприяння здоровим стосункам. Тримання гніву і образи може бути шкідливим для психічного і фізичного здоров’я людини. Пропагуючи прощення і примирення, День поцілунку і примирення підкреслює важливість здорових стосунків у нашому житті.
  • Стосунки, чи то сімейні, чи то романтичні, чи то платонічні, є основою нашого суспільного життя. Вирішуючи конфлікти і працюючи над їх вирішенням, ми зміцнюємо ці зв’язки і забезпечуємо їх стійкість.
  • Стосунки – сімейні, романтичні чи платонічні – є основою нашого суспільного життя. Вирішуючи конфлікти і працюючи над їх вирішенням, ми зміцнюємо ці зв’язки і гарантуємо, що вони витримають випробування часом.
  • Акт вибачення або прийняття вибачення вимагає смирення, розуміння і терпіння. Беручи участь у цьому дні, люди можуть розвивати ці чесноти, що веде до особистісного зростання і кращих міжособистісних стосунків.

Перші згадки про поцілунки з’явилися у давніх писаннях, датованих 1500 роком до нашої ери. Першими повідомили про них люди, які раніше жили на території сучасної Індії – в ті часи в цій місцевості поцілунком вважалось потирання носами. Пізніше поцілунки завдяки воїнам Олександра Македонського вийшли за кордони Індії та стали світовим явищем. Згодом різні культури сприйняли цей інтимний акт і додали до нього свої унікальні відтінки.

  • Відомий факт – поцілунки подовжують життя, зміцнюють імунну систему та допомагають спалювати калорії.

Чому саме поцілунок?

Примирення саме поцілунками – вдалий та приємний варіант. Багато закоханих вважають, що заради поцілунків можна трохи посваритися, а для деяких поцілунки – невід’ємна частина сварки.

У світі, де конфлікти неминучі, День примирливого поцілунку нагадує про важливість прощення, розуміння і любові. Тож 25 серпня давайте відсвяткуємо радість примирення.

Читайте нашу статтю: Не допомагайте ворогу!

Не допомагайте ворогу!
Позначки:
Copy link