День позитивних медіа

День позитивних медіа

День позитивних медіа відзначається (Positive Media Day) щорічно 23 червня, щоб сприяти створенню та поширенню позитивних новин. Цей день є нагодою підкреслити важливість зосередження уваги на позитивних подіях та історіях, які надихають, підбадьорюють і мотивують людей, замість того, щоб зупинятися на негативних новинах, які можуть розчаровувати чи сприяти депресії. Позитивне висвітлення в засобах масової інформації може мати значний вплив на окремих людей і громади, зміцнюючи надію, стійкість і почуття зв’язку з іншими.

Під час війни в нашій країні багато інформаційних ресурсів також намагаються знайти можливість сфокусуватись на позитивних новинах чи історіях. Вони найчастіше пов’язані з досягненнями волонтерів, спортсменів або пов’язані з тваринками чи дітками. Це крапельки життєдайного й відновлювального ресурсу для наших травмованих душ. Дефіцити добра, тепла та світла, у цей трагічний для України час, спричиняють зневіру та апатію. Бережіть себе та свій інфопростір! Ми не можемо вже бути “внє палітіки”, ми не можемо вже не цікавитись подіями на фронті та на окупованих територіях. Просто для збереження ментального здоров’я, нам важливо чути й бачити щось хороше.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день комунікацій
✔️ Всесвітній день соціальних мереж
✔️ День благодійності в соціальних медіа

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

У День позитивних медіа ЗМІ закликають зосередитися на позитивних новинах і ділитися ними зі своєю аудиторією. Платформи соціальних медіа також використовуються для поширення обізнаності про день і заохочення людей ділитися надихаючим контентом. Мета дня – створити хвилю позитиву, яка надихне людей діяти у власному житті та спільнотах.

День позитивних медіа служить нагадуванням про те, що у світі відбувається багато хороших речей, навіть якщо вони не завжди стають заголовками. Ділячись позитивними історіями та досвідом, ми можемо допомогти створити суспільство, яке має більше надії та оптимістичності. Добрих новин вам щодня!

Читайте нашу статтю: Інформаційна дієта

Інформаційна дієта
Позначки:
Copy link