День пілатеса

День пілатеса

У першу суботу травня світ відзначає День Пілатеса. Міжнародне свято об’єднує шанувальників унікальної спортивної методики з корисними для здоров’я вправами, що перетворюють тренування на пластичний дивовижний танок.

У 2024 році День пілатеса припадає на 4 травня

Схожі події:
🧘🏻‍♀️ Міжнародний День Йоги
🧘🏻‍♀️ День дитячої йоги

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

9 грудня 1883 року в промисловому місті Гладбах, що зараз називається Мьонхенгладбахом, у Західній Німеччині народився Йозеф Пілатес. Хлопець зростав хворобливою дитиною з астмою, рахітом та ревматичною лихоманкою. Але завдяки інтенсивним фізичним навантаженням, постійним тренуванням Йозеф впорався зі своїми хворобами та досяг неймовірних результатів. 

Пілатесу належить створення спеціальної техніки фізичних вправ на основі йоги, які дозволяють виправити поставу, покращити функціонування внутрішніх органів, розвинути силу, гнучкість, рівновагу та координацію рухів. Йозеф Пілатес розробив машини з пружинними механізмами, що дозволяють виконувати такі вправи.У місті Мьонхенгладбаху в Німеччині віддані шанувальниці спортивної техніки вирішили встановити меморіал на честь Йозефа Пілатеса. Відтоді тут третій рік поспіль проходить конференція «День Пілатеса» у травні. Всі, хто полюбляють видатного тренера й спортсмена, збираються на затишній вулиці в тому місті, де колись народився та виріс Йозеф. Пам’ять наставника вшанована меморіальною дошкою, проходячи повз яку люди, з вдячністю промовляють «Hi, Jho!».

Коли будемо відзначати День пілатеса?

РікДатаДень
20244 травняСубота
20253 травняСубота
20262 травняСубота
20271 травняСубота
20286 травняСубота

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link