День дитячої йоги

Міжнародний день дитячої йоги

Міжнародний день дитячої йоги (International Kids Yoga Day) – це глобальна подія, присвячена ознайомленню дітей, сімей та педагогів з трансформаційною практикою йоги в усьому світі. Заснований Терезою Пауер, відомою викладачкою дитячої йоги та авторкою бестселерів, з моменту свого заснування у 2016 році цей захід відвідали понад 480 000 дітей з 45 країн, 6 континентів та всіх 50 штатів США. Це щорічне святкування відбувається в першу п’ятницю квітня і має на меті зробити йогу доступною для всіх, незалежно від віку, місця проживання чи фінансового стану.1

Історія виникнення Міжнародного дня дитячої йоги

Історія Міжнародного дня дитячої йоги починається з прагнення Терези Пауер інтегрувати йогу в життя дітей. Здивована відсутністю на ринку дитячих книжок, присвячених йозі, Пауер взялася заповнити цю прогалину. Її перша книга “Азбука йоги для дітей” стала не просто виданням, а каталізатором серії, яка була перекладена п’ятьма мовами, надихнувши світовий рух. Завдяки ігровій формі оповіді її книги поєднують в собі уроки йоги, усвідомленості та подолання страхів, пропонуючи юним читачам любов до йоги та набір життєвих навичок.

У 2024 році Міжнародний день дитячої йоги відзначається 5 квітня.

Схожі події:
🧘🏻‍♂️ Міжнародний День Йоги
🧘🏻‍♂️ Всесвітній день медитації
🧘🏻‍♂️ Міжнародний день тайцзі і цигуна

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Місія та вплив Міжнародного дня дитячої йоги

Місія Міжнародного дня дитячої йоги глибока і водночас проста: зробити йогу доступною для всіх і показати, як лише 5 хвилин занять йогою на день можуть значно покращити ментальне та фізичне здоров’я і самопочуття дітей. Ця місія реалізується через різноманітні заходи та ресурси, що надаються амбасадорам – волонтерам з різних верств суспільства, які проводять спеціальні заняття з йоги для дітей у школах, бібліотеках, студіях йоги і навіть вдома. Від сидячих і стоячих вправ, доступних 11 мовами, до більш тривалих занять, що включають ігри та вправи, ці ресурси розроблені таким чином, щоб бути інклюзивними та цікавими для дітей різного віку та здібностей.

Метою Дня дитячої йоги є підвищення поінформованості суспільства щодо позитивного впливу йоги на дитячий організм, залучення до занять йогою молодшого покоління.

Чому йога для дітей?

Йога пропонує безліч переваг для дітей, включаючи покращення фізичного здоров’я, посилення концентрації уваги та відчуття спокою й усвідомленості. У світі, де діти все частіше стикаються зі стресовими факторами, надання їм інструментів для управління стресом і зміцнення фізичного благополуччя є більш важливим, ніж будь-коли. Міжнародний день дитячої йоги має на меті познайомити з цими інструментами якомога більше дітей, демонструючи позитивний вплив, який може мати навіть коротка щоденна практика йоги.

Чим корисна йога для дитини? Насправді під час занять йогою працює увесь організм: м’язи, суглоби, внутрішні органи. Крім фізичного здоров’я, йога здатна покращити психологічний стан, тобто допомагає долати стрес, вчить концентрації та внутрішній рівновазі, сприяє укріпленню сили волі, покращує якість сну тощо.

Приєднуйтесь до руху

Стати частиною Міжнародного дня дитячої йоги дуже просто і корисно. Зареєструвавшись як посол або учасник, ви можете зробити свій внесок у поширення радості та переваг йоги серед дітей по всьому світу. Ініціатива не лише пропонує безкоштовні ресурси для проведення занять йогою, але й сприяє створенню спільноти пристрасних людей, які прагнуть змінити життя дітей на краще.

У це день організовують спільні заняття йогою: це може бути в школах чи спеціальних центрах, або ж просто вдома. Міжнародний день дитячої йоги – чудова можливість знайти нове хобі для усієї родини, залучивши до цього діток.

Міжнародний день дитячої йоги – це рух до створення здорового, більш усвідомленого майбутнього для наших дітей. Завдяки цілеспрямованим зусиллям Терези Пауер і глобальної спільноти волонтерів та учасників, цей особливий день продовжує зростати, торкаючись життя дітей і сімей по всьому світу. Використовуючи вічні практики йоги, ми можемо запропонувати нашим дітям дар рівноваги, сили та внутрішнього спокою.

  1. https://www.kidsyogaday.com/ []
Позначки:
Copy link