День підтвердження новорічної обіцянки

День підтвердження новорічної обіцянки

День підтвердження новорічної обіцянки (New Year`s Resolution Recommitment Day) – це особливий день, присвячений поновленню обітниць та зобовʼязань, взятих на початку року. Цей день щорічно відзначається 1 червня, і це можливість для людей поміркувати про свій прогрес у виконанні своїх новорічних обіцянок.

Цей нагадує про те, що прийняття рішень недостатньо, ппотрібно також дотримуватися їх втілення у життя. У День підтвердження новорічної обіцянки людей заохочують переглянути свої рішення та списки обіцянок й внести необхідні корективи, щоб допомогти досягти своїх цілей.

Схожі події:
✔️ Фестиваль величезних змін в останню хвилину
✔️ День «Коли-небудь»

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Багато людей починають рік зі списку справ на рік, але з часом втрачають імпульс. День підтвердження обіцянок у Новому році дає можливість людям, які зійшли з шляху, втратили мотивацію, переглянути, проаналізувати або повернутися до виконання обіцяного. Покращення здоров’я, набуття нових навичок чи відмова від шкідливих звичок – що ви собі обіцяли?

Цей нагадує нам про те, що ніколи не пізно взяти участь у позитивних змінах. Витративши час на повторне зобов’язання та коригування цілей, якщо це необхідно, можна збільшити свої шанси на успіх і досягти того, що задумали зробити на початку року.

Коли будемо відзначати День підтвердження новорічної обіцянки?

РікДатаДень
20241 червняСубота
20251 червняНеділя
20261 червняПонеділок
20271 червняВівторок
20281 червняЧетвер
Позначки:
Copy link