День краватки-метелика

День краватки-метелика

28 серпня в США святкують Національний день краватки-метелика (National Bow Tie Day). Це неформальне свято модного жіночого та чоловічого аксесуара. 

Схожі події:
👔 Міжнародний день краватки
👔 Міжнародний день костюма

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Невідомо, хто вперше заснував цей день, але відзначається він з 2007 року. Це свято дарує усім прекрасну нагоду одягнути краватку-метелик, якою можна прикрасити свій повсякденний одяг. Ті, хто ніколи не носив цей аксесуар, можуть спробувати додати його до свого звичного гардеробу. 

Історія походження краватки-метелика

Багато людей вважають, що батьківщиною краватки-метелика є Франція, але це не так. Походить цей аксесуар із Хорватії. Французькі військові запозичили навичку носити метелика під час Тридцятирічної війни у хорватських солдатів, які зав’язували навколо шиї хустку, щоб фіксувати комір сорочки.

Згодом у Франції ця шийна хустка стала популярним аксесуаром у шляхетних осіб. Називати її стали cravat, що французькою означає «хорват». У XVIII столітті хустка перетворилась на краватку-метелик та класичну краватку.

Досі невідомо, чи ці два аксесуари з’явились одночасно, чи першою була краватка-метелик, яка згодом трансформувалася в традиційну краватку. 

Позначки:
Copy link