День Колумба

День Колумба

12 жовтня у США та деяких інших країнах святкують День Колумба або Columbus Day.

Схожі події:
🇺🇸 День американських млинців
🇺🇸 День народження американського долара
🇺🇸 Всесвітній день подяки

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія створення Дня Колумба

Приурочене це свято річниці відкриття Колумбом Америки, яке сталося саме 12 (21 за григоріанським стилем) жовтня 1492 року. В цей день мореплавець разом зі своєю командою прибув до острова Сан-Сальвадор на Багамах. Цю подію і прийнято вважати офіційним відкриттям нової частини світу.

Після однієї своєї експедиції Колумб вирішив, що до Індії можна дістатися коротшим шляхом, ніж був до цього відомий. За фінансової підтримки іспанських монархів він трьома кораблями вийшов у море з іспанських берегів на захід. Пізніше він прибув вперше на американські землі, вважаючи що це Індія. Цей «конфуз» дав назву корінному населенню Америки – індіанці. 

Вперше Колумба вшановували через 300 років після описаних подій. Колумб був італійцем, тому американці з італійським корінням вважають його частиною культури та національним героєм. Саме ця спільнота активно просувала ідею створення свята. Вперше його відзначили у Нью-Йорку у 1866 році. Через 6 років на Коламбус-Авеню з’явилася статуя Христофора Колумба. 

Позначки:
Copy link