День американських млинців

День американських млинців

26 вересня у США відзначають День американських млинців (National Pancake Day).

Млинці – це давня страва, що походить ще з Давньої Греції. Але поширена, популярна і має багато різновидів по всьому світу.

Американські млинці, які в США часто називають просто “панкейки”, – улюблена страва для сніданку, що посідає особливе місце в американській кулінарній культурі. Ці пухкі та смачні ласощі відрізняються від традиційних млинців, які можна знайти в інших частинах світу, і відмінності полягають у їхніх інгредієнтах, способах приготування та зовнішньому вигляді.

Американські млинці готують на основі тіста, яке зазвичай складається з борошна, розпушувача, солі, цукру, молока, яєць та вершкового масла або олії. Використання розпушувача має вирішальне значення, оскільки він надає американським млинцям характерної пухнастої текстури, змушуючи тісто підніматися і створювати повітряні кишені під час приготування на сковорідці або сковороді. Додавання цукру, а іноді й ванільного екстракту, надає їм злегка солодкуватого смаку.

На противагу цьому, традиційні млинці в різних країнах можуть мати різні інгредієнти, способи приготування та розміри. Наприклад, британські млинці тонкі і більше схожі на французькі млинці, в той час як скандинавські млинці (які часто називають “паннекакеном”) можуть бути товстішими і ситнішими, іноді нагадуючи за розміром американські млинці.

Читайте нашу статтю: Дієтичні млинці

дієтичні млинці - рецепт

Схожі події:
🥞 Масниця (Масляна)
🥞 Міжнародний день млинця
🥞 Міжнародний день вафель

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link