Всесвітній день подяки

Всесвітній день подяки

Всесвітній день подяки відзначається щорічно 21 вересня. Вперше це свято відзначили в 1965 році на Гавайях, коли на міжнародних зборах було вирішено виокремити один день у році для офіційного вираження подяки та поваги тим прекрасним речам, що існують в світі. Вже через рік День подяки відзначався в тих країнах, представники яких збиралися на Гавайях. 

Відмітити Всесвітній день подяки можна позитивним мисленням та подякою за що завгодно, наприклад, за те, що наступив новий день. Якщо є домашній улюбленець – він також заслуговує на подяку. Можна подякувати за свою роботу, яка приносить гроші, за дах над головою, за здоров’я родичів та власне здоров’я. 

  • Можна вести щоденник подяки, записуючи в ньому все, за що ви вдячні. Соціальні дослідження показують, що люди, які ведуть такий щоденник, щасливіші та здатні радіти навіть незначним речам: світанку, посмішці незнайомої людини чи компліменту від друга. 

Всесвітній день подяки можна присвятити тим людям, яким менше пощастило в житті. Доречно буде подарувати їм декілька непотрібних речей із одягу або зібрати продуктовий кошик. Також можна долучитись до будь-якої благодійної організації та надати матеріальну допомогу тим, хто її потребує.