День двоюрідних братів і сестер

День двоюрідних братів і сестер

День двоюрідних братів і сестер або День кузенів (Cousin’s Day), який відзначається щороку 24 липня, – це день, присвячений визнанню довічних стосунків, які виникають між двоюрідними братами та сестрами. Двоюрідні брати і сестри часто стають нашими першими друзями, формуючи зв’язки ще в дитинстві, які можуть тривати все життя. Незалежно від того, чи ростуть зростаємо ми разом у згуртованих сім’ях, чи бачимося лише зрідка, нас поєднують спільні спогади через бабусь, дідусів, тіток і дядьків.

Це свято є національним у США та через унікальність та відсутність міжнародного аналогу набуває поширення по світу. Точне походження Дня кузенів залишається невідомим. Однак важливість двоюрідних братів і сестер та зв’язків, що формуються між ними, визнавалася і відзначалася здавна.

Схожі події:
✔️ Міжнародний день братів і сестер
✔️ День дяді та тьоті
✔️ День сестер

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Двоюрідні брати та сестри відіграють унікальну роль у нашому житті. Вони можуть бути як рідні брати і сестри, особливо для тих, хто ще зовсім маленький, забезпечуючи спілкування, спільний досвід і почуття приналежності. На сімейних зустрічах кузени розважають один одного, іноді разом потрапляють у халепу. Вони разом святкують дні народження, а коли брати і сестри починають дратувати, кузени часто стають союзниками.

Як відзначити День двоюрідних братів і сестер

  • Відновіть зв’язок. Якщо ви давно не спілкувалися зі своїми кузенами, використайте цей день як можливість зв’язатися з ними. Надішліть смс, зателефонуйте або навіть організуйте зустріч, якщо це можливо.
  • Поділіться спогадами. Згадайте про гарні часи, які ви провели разом. Перегляньте старі фотографії, поділіться смішними історіями і згадайте те, що робить ваші стосунки з двоюрідними родичами особливими.
  • Влаштуйте сімейне возз’єднання. Якщо ваша велика родина давно не збиралася разом, подумайте про те, щоб влаштувати сімейну зустріч. Це може бути чудовим способом зміцнити сімейні зв’язки та створити нові спогади.
  • Поділіться фотографіями або історіями про своїх кузенів у соціальних мережах, використовуючи хештег #CousinsDay.
  • Надішліть подарунок або листівку.

День двоюрідних братів і сестер – це чудова нагода відсвяткувати особливі стосунки, які ми маємо з нашими кузенами. Незалежно від того, чи є вони для нас родичами, чи нашими першими найкращими друзями, кузени відіграють важливу роль у нашому житті.

Коли будемо відзначати День двоюрідних братів і сестер?

РікДатаДень
202424 липняСереда
202524 липняЧетвер
202624 липняП’ятниця
202724 липняСубота
202824 липняПонеділок
Позначки:
Copy link