День дядька та тітки

День дяді та тьоті

Щорічно 26 липня відзначається маловідоме, але дуже позитивне сімейне свято – День дяді та тьоті (Aunt and Uncle Day ). Подія активно святкується в США, Мексиці й Колумбії.

Ця подія – родинне свято, що вшановує та відзначає унікальні стосунки, які ми маємо з нашими тітками та дядьками. Ці дні присвячені вшануванню любові, веселощів, сміху та неймовірних спогадів, які наші тітки та дядьки приносять у наше життя. Цей день дає можливість висловити нашу вдячність цим особливим членам сім’ї, які часто займають надзвичайне місце в наших серцях.

Тьотя та дядя – це близькі родичі для своїх племінників, вони нерідко беруть безпосередню участь у вихованні. Роль дяді та тьоті в багатьох випадках недооцінена.

У багатьох культурах тітки й дядьки відіграють важливу роль. Наприклад, у племені ашанті в Гані тітки і дядьки мають право виховувати і дисциплінувати дітей своїх братів і сестер, фактично виконуючи роль другої пари батьків. У багатьох полінезійських культурах будь-кого, хто старший за вас, можна називати дядьком або тіткою, оскільки це вважається терміном, що виражає ніжність і повагу.

Походження Дня тіток і дядьків залишається невідомим, але він святкується вже багато років як день вшанування і подяки особливій групі родичів, на яких ми орієнтуємося протягом усього нашого життя.

Мета дня дяді та тьоті

Метою даного свята є привернення уваги людства до вагомого значення дядьків та тіток для родини, залучення до подяки їм.

Тітки і дядьки часто відіграють вирішальну роль у нашому житті. Саме вони беруть нас у веселі місця, няньчаться з нами, коли батьків немає вдома, купують нам подарунки на день народження та Різдво, дають важливі поради та підтримку, коли ми цього найбільше потребуємо. Є речі, про які нам просто незручно говорити з батьками, і саме тоді втручаються наші тітки та дядьки.

У сучасній поп-культурі тітки і дядьки також розглядаються як надійні і мудрі члени сім’ї, яким можна довіряти.

Схожі події:
👨🏻👩🏻‍🦱 День племінниць і племінників
👨🏻👩🏻‍🦱 Міжнародний день братів і сестер

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Як провести цей день?

26 липня – гарна можливість провести час у компанії своїх родичів – дяді та тьоті.

Існує багато способів відсвяткувати цю родинну подію. Один з найкращих способів – провести час зі своїми тітками і дядьками, нагадавши їм про всі причини, чому ви раді, що вони є у вашому житті. Ви можете розділити з ними трапезу, написати їм записку, допомогти їм так, як вони колись підтримували вас, або навіть сфотографуватися з ними і опублікувати фото в соціальних мережах з хештегом #AuntAndUnclesDay.

Знайдіть час, щоб привітати цих особливих членів сім’ї і дати їм зрозуміти, як багато вони для вас значать.

Листівки на День дяді та тьоті

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Позначки:
Copy link