День безпородної собаки

День безпородної собаки

День безпородної собаки (National Mutt Day) відзначають у США 2 грудня та 31 липня. У цей день, приділяють увагу всім собакам змішаних порід. Цих собак часто ігнорують на користь чистокровних побратимів, але вони такі ж милі та заслуговують на любов та сім’ю у всьому світі.

День безпородної собаки, що відзначається двічі на рік – 31 липня та 2 грудня, — це особливий день, присвячений підтримці, порятунку та вшануванню собак змішаних порід. Цей день має на меті підвищити обізнаність про долю собак змішаних порід у притулках і заохотити до прилаштування цих часто ігнорованих, але однаково милих домашніх улюбленців.

Історія створення Дня безпородної собаки

День дворняжок був заснований захисницею тварин і біхевіористкою Колін Пейдж, щоб підкреслити чарівність і важке становище собак змішаних порід. Ці собаки часто стикаються з проблемами в пошуку домівки через те, що перевага віддається чистокровним породам, хоча змішані породи часто мають найкращі якості різних порід. А багато людей прагнуть завести “брендову” модну собачку, це відповідає трендам сучасної культури споживацтва та понтів для соцмереж.

Важливість змішаних порід

Собаки змішаних порід, або “шавки”, унікальні за своїм генетичним складом, що часто призводить до поєднання ознак різних порід. Така різноманітність може призвести до меншої кількості проблем зі здоров’ям і поєднання найкращих характеристик їхніх батьківських порід.

Святкування Дня безпородної собаки

 • Взяти песика в родину
  Один з найкращих способів відсвяткувати День безпородної собаки — взяти собаку змішаної породи з притулку. Ці притулки наповнені люблячими шавками всіх форм і розмірів, які чекають на вічний дім. Приймаючи шавку, ви не тільки рятуєте життя, але й звільняєте місце для інших тварин, які цього потребують.
 • Волонтерство в притулках для тварин
  Для тих, хто не готовий до усиновлення, волонтерство в місцевих притулках для тварин – чудовий спосіб долучитися до Дня безпородної собаки. Волонтери можуть допомагати доглядати за собаками, шукати їм домівки та підвищувати обізнаність про переваги утримання собак змішаних порід.
 • Лікування вашої дворняжки
  Власники собак змішаних порід можуть відсвяткувати цей день, пригостивши своїх улюбленців спеціальними заходами, іграшками або ласощами. Це день, коли варто цінувати радість і товариство, які ці собаки приносять у наше життя.

Переваги володіння дворнягою

 • Переваги для здоров’я. Змішані породи собак часто мають менше проблем зі здоров’ям, ніж чистокровні, завдяки різноманітному генофонду.
 • Унікальні особистості. Кожна шавка має унікальність, поєднання рис своїх батьківських порід, що робить їх єдиними у своєму роді компаньйонами.
 • Адаптивність. Дворняжки дуже добре пристосовуються, добре вписуються в різні сім’ї та способи життя.

День безпородної собаки– це більше, ніж просто вшанування собак змішаних порід, це рух, спрямований на зміну уявлень про усиновлення домашніх тварин і привернення уваги до незліченної кількості собак змішаних порід, які потребують домівки. Це день визнання краси, різноманітності та відданості дворняжок і заохочення більшої кількості людей відкрити свої серця і домівки для цих чудових домашніх улюбленців.

Схожі події:
🐶 День «Обійміть свого собаку»
🐶 Міжнародний день собак
🐶 Міжнародний тиждень собак-поводирів

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link