День басейну

День басейну

24 червня кожного року світ відзначає неофіційне, проте дуже позитивне свято – День басейну, але більш точна назва свята День плавання по колу (Swim a Lap Day). Ця подія пропонує ідеальне рішення класичної літньої дилеми: як потренуватися, не спітнівши і водночас залишаючись прохолодним. Але це свято не лише спортивне, оскільки плавання – це задоволення для всіх.

Історія Дня плавання по колу

Походження Дня басейну невідоме, але плавання як вид спорту з’явилося тисячі років тому у стародавніх греків і римлян. Ці цивілізації будували прекрасні штучні басейни для тренувань спортсменів, проведення військових навчань і просто для відпочинку. Про це свідчать картини і манускрипти тієї епохи. Інші приписують винахід плавання стародавнім японцям, зазначаючи, що вони проводили змагання з плавання ще за 36 років до нашої ери, задовго до того, як плавання стало західним видом спорту.

Плавання виникло як змагальний вид спорту в Англії в 1800-х роках, а перший чемпіонат з плавання відбувся в Австралії в 1846 році, який став щорічним.

Змагання з плавання вперше були включені до програми Олімпійських ігор під час Олімпіади 1896 року в Афінах. Основними стилями плавання є брас, на спині, вільний стиль/кроль на спині та батерфляй. Синхронне плавання, ще один популярний вид спорту на Олімпіаді, поєднує в собі аеробіку, танці та плавання, пропонуючи видовищну демонстрацію майстерності.

Плавання залишається популярним в усі часи і в усіх культурах завдяки своїй універсальності – чи то для релаксації, чи то для фізичних вправ, чи то для реабілітації. Його привабливість охоплює всі вікові категорії, що робить його улюбленим видом активного відпочинку в усьому світі і гідним видом спорту для святкування за його численні внески в наше життя. Плавання не має протипоказань.

Схожі події:
🏊 Всесвітній День бікіні
🏊 День літнього відпочинку
🏊 День народження соломинки для коктейлів
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Басейн – літо у будь-яку пору року

Завдяки басейну ми маємо можливість поринути у літо в будь-яку пору року, насолоджуючись купанням. Крім того, басейн – невід’ємна частина таких різновидів спорту, як плавання, підводне регбі, водне поло тощо.

  • Перший басейн спорудили ще у третьому тисячолітті до нашого часу на території сучасного Пакистану.

Широке використання басейнів розпочалось з Великої Британії у 19 сторіччі.

Як відзначати День басейну?

24 червня – прекрасна нагода відвідати басейн з метою оздоровлення чи розваги у колі друзів.

Коли будемо відзначати День басейну або День плавання по колу?

РікДатаДень
202424 червняПонеділок
202524 червняВівторок
202624 червняСереда
202724 червняЧетвер
202824 червняСубота
Позначки:
Copy link