Всесвітній день турботи

Всесвітній день турботи

Всесвітній день турботи (World Caring Day) – це глобальна ініціатива, спрямована на популяризацію доброти, співчуття та співчуття до інших. Цей день відзначається щороку 7 червня і закликає людей проявляти прості вчинки доброти щодо оточуючих. Хай це буде допомога літньому сусідові з продуктами чи волонтерство в місцевій благодійній організації, турбота про безпритульних тварин тощо. Потреба у турботі й доброті навколо вас точно знайдеться. Всесвітній день турботи нагадує нам усім про важливість виявляти любов і підтримку тим, хто її потребує.

Схожі події:
✔️ День спонтанного прояву доброти
✔️ Міжнародний день благодійності
✔️ День благодійності в соціальних медіа
✔️ Всесвітній день пожертвувань

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Метою Всесвітнього дня турботи є не лише поширення доброти в наших громадах, а й надихнути людей зробити турботу частиною свого повсякденного життя. Поширюючи емпатію та співчуття до інших, ми можемо створити більш інклюзивний та доброзичливий світ для кожного. Це може бути через маленький жест чи через більший вчинок доброти, Всесвітній день турботи нагадує нам усім, що ми маємо силу зробити позитивні зміни в житті людей навколо нас.

Читайте також: Магія добра

магія добра

В Україні турботи сьогодні потребуть усі: починаючи від беззахисних тваринок у притулках, дітей та переселенців до наймужніших воїнів на фронті та втомлених волонтерів. Українці, попри втому та виснаження від війни, продовжуть піклуватися про наших захисників, про ветеранів, переселенців, поранених та постраждалих, наляканих діток у бомбосховищах. Волонтери щоденно організовують турботу про наших воїнів: збирають і передають усе, чого потребують наші воїни. Населення активно підтримує такий рух, бо це наближає перемогу. Сьогодні українці – це велика родина. Вже, мабуть, кожен з нас може розказати про чужу людину, що стала ріднішою за рідних. Доброта та щирість нас об’єднують та ведуть до перемоги.

Турбота про себе – це теж внесок у перемогу, щоб бути в ресурсному стані та здатним допомагати іншим, важливо берегти себе. По можливості, турбуйтесь про свої базові потреби, не допускайте виснаження, приймайте допомогу від інших.

Відзначайте Всесвітній день турботи щодня! Щоденний внесок у збільшення доброти у світі кожним – це вже перемога добра.

Коли будемо відзначати Всесвітній день турботи?

РікДатаДень
20247 червняП’ятниця
20257 червняСубота
20267 червняНеділя
20277 червняПонеділок
20287 червняСереда

Читайте також: Мова любові

мова любові
Позначки:
Copy link