Всесвітній день трюків

Всесвітній день трюків

Щорічно у перший вівторок грудня відзначається Всесвітній день трюків (World Trick Shot Day). Ті, хто їх створює та втілює у реальність, кидають виклик законам фізики та гравітації. Вони також доводять усім іншим, що людина має тільки ті обмеження, які сама на себе накладає.

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про баскетбол

цікаві факти про баскетбол

У 2023 році Всесвітній день трюків відзначається 5 грудня
Схожі події:
🏀 День гри в баскетбол
⛹🏻 День народження баскетболу

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Всесвітнього дня трюків

Це свято було засноване командою баскетболістів Harlem Globetrotters, які у свій час стали королями дриблінгу. Хлопці демонструють свої здібності, поєднуючи професійну гру з шоу, в якому присутні найскладніші трюки та смішні театральні вистави. Протягом багатьох років вони встановлювали рекорди та й зараз продовжують розсувати рамки гри у баскетбол.

Мета заснування події

Гравці Harlem Globetrotters є Послами доброї волі Сполучених Штатів та кумирами мільйонів молодих людей, які прагнуть до висот спорту, ламаючи стереотипи та переступаючи через зведені перепони. Баскетболісти поставили собі мету за допомогою свята заохочувати хлопців та дівчат робити трюки, знімати ролики та викладати у соціальні мережі. Але при цьому вони попереджають, що кожну свою дію необхідно ретельно продумувати. Тільки здоровий глузд є запорукою безпеки.

Позначки:
Copy link