Всесвітній день носорога

Всесвітній день носорога

22 вересня люди, небайдужі до проблем навколишнього середовища та охорони тварин, відзначають Всесвітній день носорога.

Схожі події:
✔️ День порятунку носорога
🐘 День «Врятуйте слона»
🐊 Всесвітній день крокодила
🦁 Всесвітній день лева

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Всесвітнього дня носорога

Його започаткував у 2010 році Міжнародний фонд дикої природи. Тоді цей день відзначали лише в Південній Африці, але вже за кілька років він перетворився на глобальне явище. Його підтримали природоохоронні організації та зоозахисники по всьому світу.

Браконьєрство

Головною причиною вимирання цих тварин є браконьєрство. Роги носорогів є дуже цінною сировиною для приготування деяких ліків у традиційній китайській медицині. Також їх використовують для виготовлення дорогоцінних виробів. Екологи впевненні, що тільки закриття цього ринку на офіційному рівні зможе зупинити масове винищення носорогів.

В даний час популяція трохи збільшилася завдяки заснуванню огороджених заповідників, у яких вбивство тварини суворо карається законом.

Носороги є одними з найбільш величних істот на планеті, в той же час, вони є одним із зникаючих видів, їх популяції швидко скорочуються через браконьєрство, втрату середовища існування та зміну клімату. Всесвітній день носорогів є нагадуванням про нагальну потребу захистити цих чудових істот і зберегти їх середовище проживання.

Читайте нашу статтю: Цікаві факти про носорогів

Цікаві факти про носорогів
Позначки:
Copy link