День порятунку носорога

День порятунку носорога

День порятунку носорога (Save The Rhino Day) — це всесвітня подія, яка проходить щорічно 1 травня з метою привернути увагу до критичної ситуації, щодо носорогів у всьому світі, і сприяти діям на підтримку їх збереження.

Цей день важливий, оскільки кожні 22 години десь у світі виловлюють одного носорога. Організації захисту прав тварин, некомерційні компанії, зоопарки, активісти зоозахисників та інші зацікавлені групи організовують заходи, щоб заохотити людей у всьому світі долучитися до зусиль зі збереження носорогів.

Схожі події:
✔️ Всесвітній день носорога
✔️ День «Врятуйте коалу»
✔️ День «Врятуйте слона»

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Носороги існують на планеті понад 56 мільйонів років, еволюціонувавши від більш схожої на коня істоти без рогів до нинішнього виду носорогів. Однак за останні кілька століть діяльність людини призвела до їх швидкого зменшення через полювання, браконьєрство та втрату середовища проживання.

Роги носорога також використовуються в традиційній медицині в багатьох частинах Азії, що спричиняє незаконне браконьєрство та торгівлю. Західний чорний носорог був оголошений вимерлим у 2011 році через надмірне браконьєрство, а північний білий носорог майже вимер, лише дві самки вижили.

Читайте також: Цікаві факти про слонів

Цікаві факти про слонів
Позначки:
Copy link