Всесвітній день математики

Всесвітній день математики

Всесвітній день математики (World Math Day)– це щорічна подія, яка відзначається в усьому світі, щоб підвищити важливість математичної освіти та заохотити учнів розвивати цікавість до математики. Цей день відзначається щороку й організовується онлайн-освітньою компанією 3P Learning. Дата події щороку змінюється і щорічно визначається організатором.

У 2024 році Всесвітній день математики було перенесено на кінець року, щоб краще узгодити його зі шкільними календарями по всьому світу.((https://www.3plearning.com/world-maths-day/))

Слідкуйте за оновленнями, щоб дізнатись дату проведення події на сайті https://www.3plearning.com/world-maths-day/

Всесвітній день математики передбачає 48-годинний глобальний математичний конкурс, під час якого учні з усього (вік від 5 до 18 років) світу беруть участь в онлайн-математичних іграх і завданнях. Це найбільше онлайн-змагання з математики. Учні змагаються з однолітками з усього світу в 20-хвилинних завданнях. Захід відкритий для учнів будь-якого віку та має на меті популяризувати математику як цікавий та захоплюючий предмет.

Схожі події:
🍰 Міжнародний день математики
🍰 Міжнародний день числа «Пі»
🍰 Всесвітній день таблиці множення
Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Основна мета Всесвітнього дня математики – популяризувати важливість математичної освіти та заохотити учнів розвивати свої математичні навички, допомогти їм усвідомити важливість математики в їхньому повсякденному житті.

Починаючи з 2007 року, популярність Всесвітнього дня математики з роками зростає.

Всесвітній день математики також надає учням платформу для спілкування з однолітками з різних частин світу та вивчення їхнього досвіду. Загалом, Всесвітній день математики є важливою подією, яка допомагає популяризувати цінність математичної освіти та надихає учнів розвивати свої математичні навички.

Читайте нашу статтю: Безмежні можливості числа Пі

Число Пі
Позначки:
Copy link