Міжнародний день таблиці множення 2023

Всесвітній день таблиці множення

Щорічно восени святкують Міжнародний день таблиці множення (World Multiplication Table Day). Відзначати це математичне свято почали з 2010 року, щороку дата змінюється, визначається організатором https://www.wmtday.org/

У 2023 році Всесвітній день таблиці множення заплановано відзначати 17 листопада.

Всесвітній день таблиці множення – важлива освітня подія, що відзначається в усьому світі і має на меті зробити вивчення таблиці множення цікавим і приємним. До відзгначення цієї події долучаються школи з усього світу, а учні повторюють таблицю множення в інноваційний та цікавий спосіб.

Основна мета цієї події – популяризувати цікаві форми вивчення математики та заохотити учнів пригадати таблицю множення у ігровий та незвичний спосіб.

Участь та заходи

Участь у Міжнародному дні таблиці множення проста і безкоштовна. Школам потрібно зареєструватися, завантажити матеріали та сценарії заходів, а потім провести заходи в рамках Всесвітнього дня множення у своїй школі. Учні готуються до цього дня, беручи участь у таких заходах, як “Пароль дня”, “Мармур” та “Прогулянка з математикою”. У цей день учасники тестуються на знання таблиці множення. Захід може бути проведений у трьох форматах: міні-версія (у класі), стандартна версія (для всієї школи) або розширена версія (для всього міста чи селища).1

Переваги участі у Міжнародному дні таблиці множення

Для учнів:

  • Повторення таблиці множення
  • Навчання в привабливій формі
  • Отримують багато задоволення

Для вчителів:

  • Можливість взяти участь у глобальному заході
  • Отримання сертифікату для координаторів для покращення резюме
  • Унікальний професійний досвід

Для шкіл:

  • Проведення привабливого заходу для всієї шкільної спільноти
  • Можливість прорекламувати школу серед батьків та у ЗМІ

Всесвітній день таблиці множення – це свято математики, навчання та педагогічної креативності, це рух, спрямований на те, щоб зробити навчання цікавим і захоплюючим. Свято таблиці множення допомагає повторити таблицю множення та популяризує навчання у ігровій формі, приносячи користь учням, вчителям та школам.

У 2023 році Всесвітній день таблиці множення відзначають 17 листопада.

Схожі події:
2️⃣✖️2️⃣ Міжнародний день числа «Пі»
2️⃣✖️2️⃣ День математичних оповідань
2️⃣✖️2️⃣ Міжнародний день математики

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Перша таблиця множення

Найбільш давня таблиця використовувалася для шестидесяткового числення та допомагала давнім вавилонянам ще 4 тисячі років тому. Перша ж таблиця множення, схожа на нинішню, була винайдена в Китаї більше ніж за 300 років до н.е. Її виготовляли з бамбукових дощечок та використовували для розрахунку десяткових чисел. Пізніше винахід присвоїли математику Піфагору, після чого таблиця отримала його ім’я, яке використовують дотепер.

Фундамент на якому тримається уся математика

Таблиця множення – це фундамент, на якому тримаються усі математичні дії. Саме тому дуже важливо вчасно її вивчити та користуватися на практиці. Наприклад, за стандартами британської освіти, діти мають засвоїти таблицю до 11 років. В Україні її вивчення також припадає на початкові класи. Для запам’ятовування відводиться кілька місяців. 

  1. https://www.wmtday.org/ []
Позначки:
Copy link