Всесвітній день боротьби з ожирінням

Всесвітній день боротьби з ожирінням

Починаючи з 2015 року 11 жовтня, а з 2020 року – 4 березня, у всьому світі проводиться Всесвітній день боротьби з ожирінням (World Obesity Day). Ініціатором проведення дня стала Всесвітня федерація ожиріння (World Obesity Federation), яка є некомерційною, але на офіційному рівні співпрацює з МОЗ. 

Ожиріння – це складна взаємодія різних факторів, для різних людей, у різних країнах і культурах. Одна універсальна стратегія для кожної людини ніколи не буде рішенням. Саме тому цьогорічний Всесвітній день боротьби з ожирінням відкриває більш широку дискусію.1

Організатори події хочуть використати силу Всесвітнього дня боротьби з ожирінням, щоб розпочати міждисциплінарні розмови. Розглядаючи питання здоров’я, молоді та світу навколо нас, побачити, як ми можемо разом вирішити проблему ожиріння. У цей Всесвітній день боротьби з ожирінням закликають ділитися знаннями, виступати разом і дивитися на проблему ожиріння під іншим кутом зору.

Схожі події:
✔️ День здорової ваги жінок
✔️ День боротьби з ожирінням
✔️ Міжнародний день нездорової їжі

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Починаючи з 2015 року, Всесвітні дні боротьби з ожирінням заохочують людей визнати першопричини ожиріння, підвищити рівень знань про хворобу, подолати стигму, пов’язану із зайвою вагою, почути голоси людей, які мають життєвий досвід, та діяти задля покращення розуміння, профілактики та лікування ожиріння у світі.2

Зараз по всій планеті ожиріння набирає обертів епідемії. Згідно зі статистикою, у світі надлишкову вагу або ожиріння має 30% населення, за рік від цієї недуги вмирають більш ніж 2,5 мільйони людей. Також надмірна вага підвищує ризик розвитку інших хвороб: захворювання судин та серця, цукровий діабет, порушення опорно-рухового апарату, а також призводить до погіршення якості життя, зростання фінансових витрат.

Проведення цього дня необхідне для об’єднання людей, яке допоможе підвищити поінформованість суспільства про цю проблему та подолати її, тим самим покращити здоров’я та якість життя.

  • Дуже важливо знаходити час для фізичної активності та відпочинку.
  • Вживати тільки якісні і корисні продукти.
  • Вести здоровий спосіб життя та грамотно дбати про своє здоровʼя.
  1. https://www.worldobesityday.org/ []
  2. https://www.worldobesity.org/what-we-do/world-obesity-day []
Позначки:
Copy link